Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi erőszak utani első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszak utani első együttlét. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem komoly, szóval aki válaszol, az ne hülységeket, ha lehet!

Nem tinik, de nem is 20on évesek vagyunk a párommal, hanem 30-asok. Mindkettőnk szexuálisan elég tapasztalt, de most egy kicsit tanácstalan vagyok, bevallom. Nemrég ugyanis sajnos a barátnőmet megerőszakolták (most ebbe nem szeretnék belemenni, nyilván mindenki sejti mit gondolok...). Most viszont a történtek után először újra szeretnénk együtt lenni. Mire figyeljek nagyon oda? (Azon felül, hogy soha nem voltam egy állat az ágyban vele és a gumit kérés nélkül felhúzom). Köszönöm!!!!



2016. jún. 27. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha ezt kérdezned kell az baj. Nem hiszem, hogy sok embernek van itt tapasztalata a nemi erőszak utáni első együttlét szabályairól.. Ha isemerd és szereted tudni fogod mit és hogy és mennyire szerintem, ha pedig nem akkor hagyd, mert rossz lesz neki úgyis
2016. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Csinálj mindent úgy mint előtte + különösen gyengéd, figyelmes legyél vele. Ha pedig azt kéri hagyd rá, rosszul érzi magát, akkor azonnal hagyd abba.
2016. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az együttlétet romantikusra tervezd, azt mondani sem kell hogy legyél vele gyengéd szerintem, de egy félhomály hangulat egy kis lágy zene vagy ilyesmi lehet hogy pluszba még jót tehet.
2016. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

"Nemrég ugyanis sajnos a barátnőmet megerőszakolták (most ebbe nem szeretnék belemenni, nyilván mindenki sejti mit gondolok...)"


Ezt igazán kifejthetnéd. Már több szemszögből is. Úgy tűnik, mintha azt hinnéd, hogy nem erőszakolták meg, hanem maga ment bele dolgokba, aztán erre fogta?


Nekem is volt egy barátnőm, aki egyszer azt mondta, hogy "megerőszakolták". Felhívott egy csávót magához, elkezdtek iszogatni, aztán "szinte megerőszakolta" az ember. Mondanom sem kell, hogy repült.

2016. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás lehet, ha hagyod Ő irányítson, legyél Te "alul". Esetleg ne legyen aktus, elegitsd ki szájjal - kézzel, Te meg mint jó cowboy, lőj utána a levegőbe!
2016. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
"nyilván mindenki sejti mit gondolok" Nem sejtjük.
2016. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Nagyon sajnálom engem annak idején a saját párom de meg így vesztettem el a szűzességemet... Át érzem amit a párod érez most. Válaszolva a kérdésedre. Legyél nagyon finom figyeld minden egyes rezdülését ha úgy látod hogy nem akarja akkor hanyagoljátok a dolgot. Nekem 3 évembe telt mire feldolgoztam a történeteket. 22 N
2016. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp az ő kezében legyen az irányítás.Kezdeményezés,és az együttlét alatt.Amint megkezdődik az aktus.Legyél óvatos.Lehet hogy pont az aktus közepén fognak neki felszakadni azok a bizonyos lelki sebek.

Vagy is a kellemetlen emlékek.

Ekkor nem kizárt hogy félbeszakad az együttlét.Neked ezt ell kell viselni,ha fontos a párod.Ezzel is támogatva őt.

Lehet hogyjabb és újabb próbálkozások kellenek majd,mire helyrerázódik a dolog.

Egy ilyen dolog soha nem múlik el nyomtalanul.

2016. jún. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

respect!!!

nagyon nehéz lesz. törelem és kitartás. véletlen se durvulj.

jah és keresd meg aki tette, és részesítsd hasonló élményben!!!!

2016. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt kell megértened, hogy szex közben eszébe juthatnak a rossz élmények, amikor én voltam először együtt a párommal csak sírtam, akármilyen gyengéd és türelmes volt, becsuktam a szemem és a támadóm arcát láttam. Beszéljétek meg, hogy neki hogy jobb, szeretné, hogy minden úgy történjen, ahogy ő akarja és ő irányítson, vagy inkább csak feküdne. Egyenlőre ez nem feltétlenül a te kielégülésedről fog szólni, majd az is eljön, de most hagyd, hogy az ő legyen a lényeg, figyeld az arcát, hogy mikor jó és mikor rossz neki és ezeken kívül szerintem már alap, hogy legyél nagyon gyengéd. Ha valami kérdésed van nyugodtan írj privátot, én is átéltem.
2016. jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!