Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Divat lett vagy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat lett vagy tényleg tetszik a férfiaknak a latinos testalkat egy magyar lányon? N20

Figyelt kérdés

Viszonylag nagy mell, vékony csípő, nagy és kerek popsi.

Úgy veszem észre, hogy már itthon is sokaknak tetszik ez a testalkat, legalábbis a reakciókból ezt szűrtem le :)

Pár éve még volt aki ledagattozott a fenekem miatt, most meg már csak bókokat kapok, pedig semmit sem változtam.



2016. jún. 27. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon jól néz ki az ilyen testalkat: [link]
2016. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom éppen hogy néz ki a popsid, de itthon egyre hülyébb és hülyébb "trendek" alakulnak ki az tény, persze ettől még nem vagy kevesebb. 25/F
2016. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez most csak divat,nemsokára megint más lesz...
2016. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is a formásabb lányok tetszettek 20 éve és most is a divattól függetlenül. 36F
2016. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ja bocsi...de a feszes kerek feneked mellé még legyen nagyon vékony a derekad is...

Az agyad vitálkapacitása lényegtelen. ;)

2016. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mutasd!


Tetszik vagy divat, egyre megy, neked csak jó.

2016. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Hát basszus, azé a latinos külsőt ne keverjük össze a lamantinokkal okés?

Csak mert a lányok mostanság szívesen fogják rá, a kóros elhízásukra a latinos külsőt nem?

Ha el vagy hízva, az rohadtul nem szexi. Ha a latinos segg mellé társul a nagy bél, az nem dögös, hanem malackás. Ne sértődjön meg rajt senki, de inkább éljetek egészségesen.

2016. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én vékony, magas férfi vagyok, és a feleségem ilyen, óriási, gömbölyű feneke van, és imádom. egyébként szerintem egyáltalán nem kövér, bár neki emiatt mindig kisebbségi komplexusa volt, ma is olyan ruhákat hord, amik eltakarják a fenekét.
2016. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 manly ***** válasza:
A divat múlandó és nekem nem is tetszik.
2020. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!