Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek melyik testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek melyik testalkat tetszik?

Figyelt kérdés

Az én testalkatom olyan mint a baloldalié:

[link]

Nekem az olyan testalkat tetszik, ami ezen a képen bal oldalon van, de ilyennek születni kell: [link]


2016. jún. 7. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld! Nagyon szép alakod van. ;)
2016. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Titusztitusz ***** válasza:
Hű...Én már egészen belegabalyodtam ezekbe a "bal oldali", meg "jobb oldali" megnevezésekbe...Úgyhogy a magam részéröl azt mondanám, hogy a felső képen lévő két hölgy közzül a kék bikinis hölgy alkata nekem jobban tetszik, és az alső képen lévő két hölgy közzül az, amelyiknek a nagyobb melle van...
2016. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez, nincs ezzel gáz, amíg nem vagy tonnamadonna.
2016. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, bár én a sok kanos férfival ellentétben nem fogok elélvezni a képtől és hívlak randira.:D Persze a tested így is gyönyörű.
2016. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Scarlett Johansson ezerszer szebb alkatra,mint Cameron Diaz.Örülj,hogy ilyen szép alakod van!(Bár nekem is ilyen lenne...Én Cameron atléta tipusába tartozom)
2016. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Most tényleg azon problémázol hogy túl nagy a melled?
2016. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem ezek túl girnyók. Én a nőies nőket szeretem. Legyen dereka, feneke, legyen mit fogni rajta. 90C alatt nem melle van, csak pattanása.
2016. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaj de látszik, hogy nem férfiból vagyok.Nagyon különbséget se látok ..max a kék bikini jobban tetszik.
2016. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó vagy így ahogy vagy :)
2016. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

7-es, tudod nem lehetnek mindenkinek 90C mellei.

Ja és mondtam már, hogy 23 centi alatt egy pasinak nem farka van, csak kukaca?

2016. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!