Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek melyik verzió...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek melyik verzió tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Melyikkel mi lenne a terv? mit gondoltok a témáról úgy általánosságban?


Lányok is válaszolhatnak, főleg az utolsó kérdésre, de bi és leszbi lányok felőlem az elsőre is:D


[link]



2016. jún. 27. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb oldali természetesen :) Nagyon durván megb... bökném Facebookon.
2016. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
It's a trap!!
2016. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

az első egy szándékosan elbaxott verzió, a második, meg szándékosan tuningolt verzió...

hülye kérdés...


23F

2016. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs elbaszva az első, csak vicces fejet vág:D ettől eltekintve gondoltam:) (kivéve ha az is zavar ha valaki néha grimaszol:D) Amúgy nem szólom le azt aki a másodikat mondja ez nem egy ilyen jellegű kérdés akart lenni.
2016. jún. 27. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ki ez a csaj?

#1 voltam

2016. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Este a buliban igy néznek ki a lányok (jobb oldal),de reggel már a bal oldali mellett ébredsz :D
2016. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted hogy meglátogatnám-e a nagymamámat egy kellemes hétvégi délutánon és vele beszélgetnék, ellenék-e vagy pedig minden létező módon széjjelkúrnék egy plázari bancot?


Attól függ mikor milyen kedvem van

2016. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az egyik képen egy r!banc látható smink nélkül, a másikon egy r!banc sminkben. Ennyike.
2016. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan csaj, aki mindkét képen el van rontva. Az egyiken hülye képet vág és igénytelen, a másikon meg felb_szott magára 3 kiló sminket és azt hiszi, hogy attól szép lesz. Semelyik sem jó
2016. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be, amelyik pofát vág, a másik nagyon fiatalka. Lenne vele terv, de nem kell egyből arra gondolni... Mást is lehet csinálni:).
2016. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!