Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kigyúrt férfiak miért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt férfiak miért csak a vékony vagy izmos lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
En ki vagyok gyúrva, s az átlagos testalkatot szeretem. Nagy mellel, mert az jön be. Volt nagyon vékony barátnőm, hat nem igazan indultam be.
2016. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Lackoo28 ***** válasza:
31%

En is kigyurt vagyok..de halalom az 50 kilos nok..legyen comb..kerek fenek.mell.. Kis pocak..szamomra ez a noies!

Volt gyonyoru vrkony nagy mellu baratnom..de 50 kilo volt es alig tudtam rafekudni:) szval nekem ez nem palya!!!

2016. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtad felesleg van, akkor miért várod el, hogy a férfinek kidolgozott teste legyen?


Te nem vagy hajlandó a kisujjad sem mozdítani, de a férfinél elvárás... Hát ezért szeretik a sportos férfiak a sportos nőket, mert azok tesznek magukért valamit

2016. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Csak a szokásos.

Az átlagos vagy elhízott csaj aki az izomtibikre csirgatja a nyálát.

Te mit gondoltál, hogy a pasi vért izzad miközben te otthon fetengsz a tv előtt, zabálid a csokit és cinikusan benyögöd, hogy téged a lelkedért szeressenek?

2016. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem,majd a kövér csajok fognak nekik bejönni, azért szenvednek a súlyok alatt,hogy a kövéreket hódítsák meg. Hogyne!
2016. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

A #15-nek igaza van.

Akár bevalljuk akár bem a kondizásnak erős csajozási okai vannak.

2016. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a szép testre bukik legyen az teljesen izmos sovány vagy izmos de telt, nő, férfi. Ha valaki jól néz ki, tudja, hogy kaphat egy hasonlóan szép testű párt, nem fog azzal megelégedni, aki kevésbé tetszik neki. Míg egy átlagos pasi megelégszik egy átlagos csajjal, mert tudja, hogy nincs sok esélye jobbra. Egy dagi csaj is inkább a csini kigyúrt csávóra bukik nem? Miért lenne ez fordítva máshogy? Persze akadnak kivételek de senkit nem lehet hibáztatni azért, hogy vannak bizonyos elvárásai, vagy mert nem jön be neki a személyisged sem.
2016. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"Akár bevalljuk akár bem a kondizásnak erős csajozási okai vannak." Így ahogy írod, annak idején 2003-2004 körül én is jártam egy haverommal kondi terembe, nyár közeledtével,majd' minden második ott lévőtől ezt hallottam: "Jön a nyár, strand, strand szezon, csajok, stb. valahogy nézzek már ki addigra."
2016. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18:


Csak a normális, orránál tovább látó ember még ha csajozási okokból kezd főleg gyúrni, akkor is hosszú távra tervez. Ha X év tavaszán elmész a kondiba, akkor leghamarabb X+1 év nyarára nézel ki "kondisan" majd. De még inkább kell 1-2 év (és aztán az hogy akkor se hagyd abba), hogy valóban látszódjon eredmény és nyak alatt is büszkén nézz tükörbe.

2016. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es ,ez így is van, nem is írtam én,hogy hipp-hopp lesz eredmény, idő kell hozzá :) De az tény,hogy sokan a csajozás, nőknek való tetszés miatt járnak kondizni.
2016. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!