Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhesség után változik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bari87 kérdése:

Terhesség után változik a nőnek a szex igénye?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt a feleségemel minden nap akart szexelni! Szülés után meg havi egy! Leültem vele beszélni azt mondta hogy neki elég havi egy-két! És fel ajánlotta hogy mindennap lesz@p! Más is volt ilyen helyzetbe?

2016. jún. 27. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnőtt az igényem, ami a szülés előtt sem volt kicsinek mondható.
2016. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor szült? Első vagyok.
2016. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkire más hatással van, a terhesség után a nők hormonjai nagyon durván megzavarodnak, és kell idő mire visszaáll minden a normál kerékvágásba, DE! Ami általánosan elmondható, hogy amikor abbahagyják a nők a szoptatást, a libidójuk ugrásszerűen az egekbe szökik. Én ebben az időszakban a férjemet kergettem egész nap, de szó szerint...:P Szóval nyugi hagyj neki időt..szép lassan majd helyre állnak a dolgok. Nálam legalábbis minden helyrerázódott, pár hónap alatt.
2016. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Más fél éve szült!
2016. jún. 27. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
És szoptat még?
2016. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem
2016. jún. 27. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!