Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lefekszem egy másik férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefekszem egy másik férfival miközben terhes vagyok attól lehet bajom nekem vagy a babának?

Figyelt kérdés

Mármint nem azzal a személlyel akitől a gyerek van és mondjuk bennem megy el?

Ennek lehetnek valami következményei?



2016. ápr. 17. 17:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
"elméletben" tegyük fel
2016. ápr. 17. 17:17
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ribi. Egyébként nem lesz semmi gond, ha az orvos nem tiltja a szexet komplikáció miatt.
2016. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nemi betegségeket így is elkaphatsz, de teherbe már nem fogsz esni. A kérdésből kiindulva, az óvszerről még csak nem is hallottál ugye?
2016. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább óvszert használnék. Mindenféle fertőzés, nemi betegség elkerülése végett. Hiszen ilyen esetben nemcsak én számítok.
2016. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
egy konkrét személlyel feküdne le biztos hogy nem beteg
2016. ápr. 17. 17:23
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én akkor is óvszert használnék. Nem kockáztatnék ilyen esetben inkább, de ez csak az én véleményem. :)
2016. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
A legfontosabb, hogy ha megszületik a gyerek, örökbe kell adni, hogy normális anyja legyen. Nem mindegy neki, ki neveli fel.
2016. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
A férfi kukaca, ütögetni fogja a baba fejét. Nyilván ha több kuncsaftod van, akkor jobban keresel igaz?
2016. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nyilván a nőgyógyászod kéne megkérdezni, hogy lehet-e szexelni, de főleg a terhesség elején még általában nincs semmi következménye. az, hogy az apával fekszel le, vagy mással, az egészségügyi szempontból nem számít, csak erkölcsileg.


viszont, ha egy másik pasinak akarod beadni, hogy tőle van a gyerek, az egyrészt nem szép dolog, másrészt egy apasági vizsgálat nagyon gyorsan kideríti (arról nem is beszélve, hogy a gyerek bizonyos tulajdonságai már enélkül is nagyon könnyen lebuktathatnak - hajszín, szemszín, vércsoport, stb.), hogy nem így van és annál kevés rosszabb van, mint amikor hazugságon kapnak...

2016. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

"egy konkrét személlyel feküdne le biztos hogy nem beteg"

Ja, mert ez te tudod, igaz? Eléd tett egy teljes körű nemi beteg szűrésről készült vizsgálati eredményt és persze azóta nem élt nemi életet és bele is látsz, hogy nincs-e valamilyen másfajta fertőzése, amit esetleg nyilvános mosdón kapott el és nem is okoz nála tüneteket.

Arról meg inkább nem mondok véleményt, hogy hogyan viselkedsz...

Igen, lehet bajod. Bármilyen bajod lehet nyilván, ami akkor is előfordulhat, ha azzal vagy együtt, aki a gyereked apja és akivel esetleg hosszú ideje együtt vagy, de egy "idegen" ember nagyobb veszélyeket rejt.

2016. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!