Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyitottabbak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyitottabbak a csajok egy szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok.

18/F



2016. jún. 27. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert miért lennék az? Nekem nem lételemem a szex, el tudok lenni masztival sokáig ha nincs hosszútávú kapcsolatra megfelelő személy. Nekem ehhez kellenek az érzelmek és a bizalom, anélkül nem megy, az pedig idővel jön csak. 19l
2016. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
ugyanugy nyitottak, csak sokuk nem mer belemenni mert nem annyira ösztönlények mint a férfiak, mert ők intelligensebbnek és igényesebbnek tartják magukat ennél, de közben mind arra vágyik h legyen aki alaposan szétkeféli őket és nem ragaszkodik hozzájuk meg ellenőrizgeti őket mert arra allergiásak
2016. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nyitottak azok, csak nem nézel ki elég jól.
2016. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha almáért mentél a boltba akkor miért nem körtét veszel? Na azért. Mert ők nem erre vágynak, akkor miért mennének bele? Ezen kívül a legtöbb, bár szereti a szexet, de nem ez irányítja az életüket, nem létszükséglet.
2016. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott voltam már, de nincs orgazmusom, a legtöbb pasi nem figyelmes velem szemben ilyenkor, csak egy tárgy vagyok inkább, amit nem szeretek. Volt aki még a gumi miatt is veszekedett velem.... Annyira nem igénylem a szexet, hogy megalázzam magam. Így inkább hanyagolom. Nyilván lehetne egy rendesebb pasit találni, de nekem még nem sikerült.
2016. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
18 éves vagy, és még semmit sem hallottál az evolúcióról?
2016. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nyitott voltam, ha épp nem voltam párkapcsolatban, de egyetértek az előttem szólóval abban, hogy nehéz hozzá partnert találni. Sokan egy darab húsnak nézik az alkalmi partnereiket, azaz a minimális tiszteletet nem tanúsítanak feléje. Vagy épp ellenkezőleg, kötődni kezdenek, ez viszont szexkapcsolatnál nem a legjobb dolog.
2016. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom egyszer, de nem volt jó. Pont mint aki az előzőekben írta. Nincsenek érzelmek, a pasi csak magával törődött.

És ehhez tényleg jó partner kell, hogy mindkét embernek élvezetes legyen, ne csak egy ürítés.

És ezt előre nem lehet tudni.. lehet beszélni róla, de az sem biztosíték semmire, mondani bármit lehet.

Úgyhogy nyitottság ide vagy oda, ha az ember szerez egy kellemetlen tapasztalatot, utána nem vágyik erre.

2016. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as voltam 38/N
2016. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
valóban kevesebben nyitottak és nagyon oda kell figyelni rájuk az alkalomkor, mert elmegy a kedvük! szóval mindent meg kell tenni nekik amit szeretnek és otthon nemkapnak meg és ez nem csak a szexre értendő! 37/F
2016. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!