Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet találni csak szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni csak szexkapcsolatra nőket hosszútávra?

Figyelt kérdés

Az ilyen szextárskereső oldalakon vagy fizetősek vannak vagy csak átverés az egész.

Netes ismerkedős oldalakon néhány lány beírja, hogy kalandorok kíméljenek, vagy ha egy éjszakást keresel ne nálam kopogtass. De az a durva, hogy olyan képet raknak ki magukról ahol kint van a mellük meg a nunijuk majdnem.

Tulajdonképpen nem is keresnek semmit szerintem.


2016. jan. 9. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
És rövidtávra?
2016. jan. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked sehol.
2016. jan. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát akkor ne neten keress!
2016. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hosszútávra azért nehéz találnod,mert egyrészt megvan rá az esély,hogy az egyik fél elkezd többet érezni és ebbe a kockázatba nem sokan mennének bele.


Másrészt,fiúk,nagyon rosszul művelitek a szexkapcsolatot.Nekem 2 partnerem is volt,akivel megbeszéltük:legyen szexkapcsolat.Megvolt az első találkozás,az első szex és utána mi volt?Szinte csak azért kerestek,hogy megbeszéljük a következő "időpontot".Mi vagyok én,ingyenk*va?Épp ezért nemis lett belőle sosem második alkalom.

Én elvárnám,hogy szexkapcsolatban is legalább egy baráti szintű kommunikálás,viszony meglegyen,ne csak akkor keressen,ha szexelni akar.Ezért hívják BARÁTSÁG extrákkalnak,illetve szexKAPCSOLATnak.


Azóta,épp emiatt már csak egyéjszakás vagy komoly kapcsolatom van:)

20L

2016. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

SZEXkapcsolat... Amit leírtál abból meg az lenne hogy: "jaj, ez már megint többet akar..".

2016. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5,tényleg ennyire megerőltető lenne legalább 2 naponta kicsit elcsetelgetni?Baráti szinten,tudod,az még nem komoly kapcsolat...Azért ennyire ne legyetek már kényelmesek,nem azt kértem,hogy vigyen el moziba,étterembe,hívjon fel minden este stb.Csak,hogy másról is beszélgessünk,ismerkedjünk,ne csak egy eszköznek használjon.

De sok sikert,hogy találj olyan nőt,aki ezt nem így gondolja.Ha van is olyan,az már rég pénzért csinálja.

2016. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

pontosan ezért írtam, hogy nem fizetős kapcsolat kell.

Meg ezért is írtam, hogy hosszútávra. mivel nem csak egy alkalmat szándékoznék.

Gondoltam a hosszútávnál beletartozik az is, hogy kicsit megismerjük egymást.

2016. jan. 9. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es. En megismerkednek veled szivesen...

19\F

2016. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!