Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én vettem észre hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre hogy azok a lányok akik apa nélkül nőnek fel sok pasival lefekszenek vagy kavarnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Kort és nemet is:)

2016. jún. 27. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez így van.


Ahol nincs apa vagy anya, vagy nincs NORMÁLIS apa és anyamodell (nincs otthon vmelyik, állandóan marcangolják egymást a szülők) ott sajnos kialakulnak ilyen kompenzációk.


24f

2016. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ui. nyílván nem 100%ban, de nagyon magas arányban.
2016. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is úgymond ilyen fajta lány vagyok, férfi nélkül nem tudok élni (nem fekszek össze az első szembejövővel, de hamar találok párt és nagy a szexuális igényem). Lehet benne valami.
2016. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te vetted észre.
2016. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
van egy csaj és ő ilyen helyzetben van.. nagyon fullos tényleg kb egy éve nincs pasija,aztmondta nemszeretne kapcsolatot,viszont minden hétvégen bulizik,a folytatást gondoljátok hozzá:)
2016. jún. 27. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem két lány unokatesom apa nélkül nőtt fel, de kozelsem voltak szabad predak, sőt egy átlag lánynak több partnere volt, és a lányok az egyik olyan 7 es, és a másik 8-8.5 tehát szépek. Számít mit tanulnak az anyjuktol, mert gondolom az anyuka is egy idő után pasizni kezd és lehet cserelgeti is a pasijait, a lányok viszont azt látják és azt fogják ők is csinálni.
2016. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

volt barátnóm 20 éves. apja hejett apja voltam én 38

tettszett neki a dolog

mindenbe benne volt vagy 2 evig kavartunk

lett egy pasija kis szünet utan

aztan vege lett de jo volt vele

és neki is

néha még felhiv egy orálért de mindig van més is

2016. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak te vetted észre.
2016. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem a szüleim elváltak és anyukámmal nőttem fel, mégsem érzek késztetést arra hogy egy csomó pasival kavarjak/egyebek és nem is teszem ezt...szerintem ennek semmi köze hozzá, sőt nálam épp az ellenkezője van a dolognak, mivel nem volt előttem egy "férfikép" ezért kicsit távolságtartóbb is vagyok a férfiakkal.

18L

2016. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is apa nelkul nottem fel,megsem volt sok pasi az eletemben.1 kapcsolatom volt,ket fiuval kavartam(mindkettot banom,titkolom,ahogy csak tudom),illetve egyszer egy jo baratom megcsokolt. Meleg,es reszegen hulyesegbol ki akarta probalni,milyen lannyal smarolni. (Nem jott be neki:D)

Ugyhogy ezzel a 4 fiuval csokoloztam,illetve a legeloszor emlitett volt baratommal fekudtem le. Ugy hiszem,ez nem mondhato soknak.

20L

2016. jún. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!