Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy egyre többször lehet olyanról hallani, hogy két barát/barátnő lefekszenek egymással, miközben mindketten heterok?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallok ilyesmiről, velem is előfordult párszor. Szerintetek a mai világ nagyobb részben fogadja el a "másságot", és mivel többet beszélünk róla általánosságban ezért a mai tinik is nyíltabban kezelik ezt a témát és ezért nem félnek kipróbálni és felfedni a bennük rejlő kis melegséget heteroként?

2015. dec. 23. 18:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
Akkor mégsem azok.
2015. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Na akkor most jó sok heteronak megváltoztattad a szexuális beállítottságát:D Nem ezt kérdeztem,mert szerintem lehetnek attól még heterok, de miért jön rá egyre több emberre ez a dolog HA HETERO?
2015. dec. 23. 18:11
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehetnek heterók! Heteroszexuálisoknak eszébe sem jut azonos nemű partnerrel szexelni...
2015. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%

Tevedsz kerdezo az elso jol irta aki szuletett hetero az undorodik a sajat nemetol ugy ahogy en sem birom a ferfiak szagat , leheletet, taszit a kozelseguk es ott kerulom a testi kontaktust ahol csak tudom!

Ezert is tartom magam heteronak ,de aki ettol egy kicsit is elter az mar bi vagy meleg.

2015. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Miért undorodna a saját nemétől a hetero? Én hetero vagyok. Nem undorodom. Csak én ezt nem kívánom és nem fogom kipróbálni se. Minek kell címkézni ki ez ki az?



Igen kérdező, azért merik felvllalni és kipróbálni mert manapság egyre elfogadottabb melegnek lenni.



25F

2015. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%
Te Ennyire értetlen vagy? Aki heteró az undorodik még csak a gondolatától is, hogy azonos neművel keféljen. Pont ez a heteró definíciója.
2015. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vagyok értetlen. Te vagy éretlen.



25F

2015. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki ezt a kérdést, hogy kioktassatok a heteroszexualitás definíciójáról vagy a biszexualitásról, mert tisztában vagyok vele, és nem azok érdekeltek! Nem egy olyan ismerősöm van és manapság rengetegszer lehet hallani ilyesmikről, de mivel nem éreznek a velük azonos nemű illető iránt romantikus vonzalmat ezért nem tartják magukat biszexnek és heteronak vagy heteroflexibilisnek vallják magukat. Ez teljesen normális, mint ahogy az is hogy más heterok teljesen elzárkóznak a velük azonos neműektől. A kérdésem pedig arról szólt, hogy szerintetek miért fordul ez elő egyre gyakrabban. Ha nem tudtok erre válaszolni kulturáltan akkor ne írjatok kérlek ide!
2015. dec. 23. 19:42
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Pontozzon le bárki engem is, mint az előttem szólókat, de aki kipróbálja a saját nemével, de inkább úgy írom, aki többször kipróbálja a saját nemével és azért, mert vágyik a dologra, izgatja szexuálisan, az nem hetero, hanem minimum biszex.


Tehát miért próbálja ki egyre több hetero?

Olyat el tudok képzelni, hogy nem élvezi a dolgot, de akkor arra rá kellett jönnie menet közben és nem kívánja többször.

Aki viszont belekóstolt és tetszik neki, az mint már említettem, nem lehet hetero.


Ennek ez az alapja és ezt illene elfogadni, ha már kérdezitek.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy a hetero undorodik a saját nemétől meg ilyenek mert ezzel egyrészt az antiszocializáltságát mutogatja illetve ezzel próbálja magát is győzködni, hogy már pedig ő véletlenül sem meleg, szóval ez mindenképp beteges felfogás.

Nem kell szeretni, de éppen undorodni se. A semleges érzelmek nagyobb heteroságra utálnak mint a gyűlölet meg undor.


Ha ezek után is van kérdésed vagy valami nem tiszta, el lehet még róla filozofálgatni, bár már valaki említette, fölösleges címkézni...:

Egy meleg.

2015. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Végre valaki kulturált,értelmes választ adott,köszönöm! Ugyan nem teljesen értek veled egyet:)
2015. dec. 23. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!