Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a mai középkorú nők most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mai középkorú nők most lennének fiatalok akkor ők is ugyanolyan könnyűvérűek lennének mint a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miből gondolod, hogy ők különbek voltak?
2016. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért más világ volt. Mai szemmel ezt már nehéz megérteni persze.
2016. jún. 28. 20:23
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Te azt csak hiszed csillagom, hogy más világ volt . Nem az 1930-1940_es évek asszonyairól beszélünk, hanem csak 20 évvel ezelőttről .
2016. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 éve se volt ilyen mint most, hogy kb mindenki mindenkivel.
2016. jún. 28. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted amikor még volt honvédség milyen voltak a lányok ezelőtt 20-25 éve (?), khm ...
2016. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Sőt mégkönnyűvérűbb.
2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de én nem vagyok könnyűvérűm szóval ne általánosíts.
2016. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ribizlik akkor is voltak,és mindig lesznek is .

De általánosítani nem kell.

2016. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj, a hármas nem beszél hülyeséget.

Nekem Apámmal meg bátyámmal elég jó a kapcsolatom, nagyfaterral meg sajnos csak jó volt.A lényeg, hogy nem neveltek burokban, sztoriztak eleget illetve én is már 35 vagyok és azért láttam ezt azt.

Apám sofőr volt, a bányából hordták a környék tüzépeire az anyagot, szinte nem volt olyan falu, ahol ne állt volna meg egy kis maszekra.

Akkor volt még az említett katonaság is, 3 évre vitték el a férfiakat és nem egy akkor már házas volt.

Szerinted egy 21 éves nő ki fog húzni 3 évet farok nélkül?? Szinte mind szeretőt tartott, a legtöbb férfi annyira hülye volt, hogy azt se tűnt fel nekik, hogy az asszony környékén se volt, mikor terhes lett, csak a levél jött. Akkor ment még nagyon a kakukkfióka téma.

Mindegy, kár ebbe belemenni, mindenki azt hisz, amit akar.Az biztos, hogy akkor se voltak különbek a nők, mint most.

2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20-30 évvel ezelőtt rengeteg nudista strand volt.

20-30 évvel ezelőtt még kisvárosokban is volt night-club, vagy strip-tease bár - a hozzáillő vendégekkel, lányokkal.

Előtte a katonaság egyik érintett felet sem a hűségre ösztönözte - ahogy előttem írták...

Arról nem is beszélve, hogy a 3 hetes KISZ-iskolák gyakorlatilag egy ingyenes (és lüktető) nyilvános házzal értek fel!

Szerintem akkor lazább volt.

Igaz, ma egy vodkáért már szopnak a lányok, de ez sem új a nap alatt.

2018. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!