Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti beszoktátok nyálazni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti beszoktátok nyálazni a makkotokat behatolás előtt?

Figyelt kérdés
Nem sok barátom volt eddig,de mindegyik ezt csinálta,egy picit zavart engem.Ez nem annak a beismerése,hogy nem megfelelően készítettétek fel a lányt az előjáték során?20/L
2016. jún. 28. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én beszoktam, mert érzékeny rész és szárazon bármihez hozzáér az kellemetlen, hiába nedves a punci, elsőre hirtelen kellemetlen...


23F

2016. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk én szoktam benyálazni a pasim az orál alatt, és még mellé baromi nedves is vagyok így sose volt erre szükség, de ahogy leírtad engem is zavarna.

23L

2016. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
bocsi,nem fiú vagyok,de én még sosem találkoztam ilyesmivel 20,L
2016. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, lehet, hogy talán neked kellene őket izgatni egy kicsit, nem gondolod? A szopástól eleve nedves lesz a pénisz, de ha rendesen izgatod akár csak kézzel, az előváladék is benedvesíti (aminek pont az a funkciója, hogy a behatolást segítse). Nem elég, ha a lány nedves, egy száraz péniszt akkor is kellemetlen betuszkolni...



Tipikusan olyan lehetsz a kérdés alapján, aki fekszik szex közben, mint egy darab fa, várja, hogy csináljanak vele valamit, és megsértődik, ha egy kicsit próbálják saját maguk számára is élvezhetővé tenni a dolgot a férfiak... Ezen érdemes elgondolkozni.

21N

2016. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a punci nedvel szoktam kenni...

Tiszta gáz aki odaköp!

2016. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ha sokáig simogatom, puszilgatom, szeretgetem a lányt akkor már annyira kívánja, hogy szinte könyörög, hogy bedugjam neki! Akkor már annyira nedves, hogy nem kell ott semmiféle nyálazás! Főleg ha még ki is nyaltam elötte!

2016. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem eddig mindig úgy volt, hogy a lány iszonyú nedves, na meg előtte leszopott, szóval nem igazán volt szükség ilyenekre. :D
2016. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de én is vagy szopom előtte, vagy az én nedvem kerül rá elegendő mennyiségbe. (Felül vagyok és hozzádörgölőzök. Általában így is tesszük be először.) Ilyen még sosem volt, hogy benyálazza a makkját, meg is lepődnék, furcsállnám én is. 22/L
2016. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Én még soha nem csináltam ilyet. 65-70 évesekről tudnám elképzelni.
2016. jún. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
De minek nyalazzatok be a makkot ha ugyis gumiba nyomjatok?
2016. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!