Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire tolerálhatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire tolerálhatók az ilyen dolgok?

Figyelt kérdés

Ha a férfinek valamilyen ilyesmi dolgai lennének. Például égési sérülés vagy sebhely, műtéti heg, vagy mondjuk tinikorhoz hasonlítható pattanásos váll/arc környéke, anyajegyek, szeplő, stb.


Általában ezek a dolgok inkább szex során jönnek elő, a hétköznapi életben legtöbb esetben ruha takarja. Ezért írtam ebbe a kategóriába a kérdést. Kort is írhattok. Csak őszintén.


2016. jún. 29. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Engem az ilyesmi egyáltalán nem zavar. Volt olyan párom, akinek az egész hasán át húzódott egy műtéti heg, egy másik korábbi kapcsolatomban pedig nagyon pattanásos volt a srác háta és arca, és volt már nagyon-nagyon szeplős barátom is. Nálam nem ezek a dolgok a meghatározóak, és mivel olyasmik, amikről még csak nem is tehetsz, így nem nehéz elfogadni.
2016. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Engem nem zavar!

Senki sem tokeletes, ismertem egy srácot akinek pingment foltos volt a nyaka, mégis vonzó volt számomra.


18L

2016. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ha az arc nagyon pattanásos engem zavar ,de a többi mem erdekelne:) 18/L
2016. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem az ilyesmi nem zavar. 19l
2016. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, barátomnak szeplős a válla, sőt néha pattanásos is, a homlokán meg van egy kisebb heg, de letojom. :)
2016. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2016. jún. 29. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar! Nyilván ha lefekszem valakivel nem ez fog érdekelni :) és mivel az ilyenekről nem is tehet az illető, nem is kell kellemetlennek éreznie magát miatta.
2016. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar az ilyen ;) Nekem is van műtéti heg a lábamon és még néha nekem is ki jönn egy egy csúnya patti. Szóval nem probléma ;) 22 N
2016. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ugyan, dehogy zavarna, a lány a szép szavakba, és a kedves sracba szeret bele, a férfi a kedves , házias nőbe. szerintem a fiúknak jobban számít a kinézet, mi lányok nem vagyunk olyan kritikusak, persze vannak kivételek, de az előzők is írjak, nem zavarna. az zavarna, ha ez miatt kevesebbnek, csúnyának érezné magát a srác.
2016. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem zavaró az ilyesmi,olyan dolgok amikkel nem igazán foglalkozik az ember,csak azért ha már pattanásos,a az jó ha nem tesz rá egy lapáttal,és vakarja meg piszkálja sebesre,de zavarni nem zavar egyik sem :) 20,L
2016. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!