Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi már akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi már akkor a szexre tereli a témát, amikor még csak aznap kezdtünk el chatelni (nemis találkoztunk még), akkor tuti csak szexet akar?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos.
2016. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

De nagyon valószínű...

Sok pasi csak szexet keres neten.

2016. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%.
2016. júl. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem eléggé valószínű. Én is gyakran így járok, ezért nem is szeretek neten ismerkedni. Személyesen mondjuk nincs túl sok esélyem, de ez van. :P
2016. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez a kategória erről szól! Ezen nem kellene csodálkozni!

Ha másik kategóriában is így reagál egy pasi akkor biztos lehetsz benne!

2016. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem biztos, hogy csak ennyit kar tőled, de biztosan nagyon kanos.

Egyébként mindegy, hogy komoly kapcsolat vagy egyéjszakás kaland egy pasi célja. Mindkét esetben ott lebeg a szemük előtt, hogy milyen lehet veled a szex, és meg is akarja tenni. De ez természetes és normális. :)

2016. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hogyan tereli a szexre a témát.

Hogyan terelte?

2016. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Egyrészt most éppen kanos, másrészt így szűri a prűd szűzikéket, akikkel a témát szóba se lehet hozni. Nem akar feleslegesen ilyenekkel rabolni az időt napokig, aztán azon koppanni, hogy a csaj szüzességet fogadott / leszbi / férfigyűlölő / nem tudja mi a szex, stb
2016. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# Egyetértek.

Én is ezek miatt hozom fel a szex témát szinte azonnal. Aki nem vebő rá, azt inkább békén gmhagyom, mert tuti hogy nem illenénk össze, ha nem elég perverz.

2016. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a szexet és tényleg nyitott vagyok ilyen téren,de az utóbbi időben volt 1-2 olyan egyéjszakásom,amikor a pasi iszonyat béna volt és konkrétan úgy éreztem magam,mintha egy guminő lennék,semmi személyesség,komolyan mintha csak robotok lettünk volna...pedig normál esetben az egyéjszakások nagyon jók,ha ügyes a pasi.


Na mindegy,emiatt elment a kedvem egy kicsit az egyéjszakástól és ezért kérdeztem :D

2016. júl. 1. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!