Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi már akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi már akkor a szexre tereli a témát, amikor még csak aznap kezdtünk el chatelni (nemis találkoztunk még), akkor tuti csak szexet akar?

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#8-#9, ez mind szép és jó, de én speciel nem gondolom, hogy kapásból fel kellene hozni. Amíg valakit nem ismerek legalább egy picit, addig nem is fogok vele megosztani semmi konkrétat a szexuális életemről, nem fogok vele a szexről beszélni. Nem azért, mert prűd vagyok, hanem egyszerűen azért, mert nincs hozzá mindenkinek köze. Ha már ismerem valamennyire az illetőt, beszéltünk magunkról, kapok róla egy kicsit komplexebb képet, és szimpatikus, az nyilván más, akkor nem gond a szex sem témaként se. De legelőször azért mégse erről szeretnék valakivel kommunikálni. És szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki így van ezzel, úgyhogy nem biztos, hogy ez annyira jó "taktika". Persze ha konkrétan egy kis kalandra hajtotok csak, és semmi komolyra, akkor biztos bejön bizonyos csajoknál...
2016. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%
Ha a béna pasik miatt el ment a kedved, akkor talán váltsál idősebb, tapasztaltabb korosztályra! Vagy azok nem jönnek be?
2016. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!