Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy vekony szemuve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vekony szemuveges fiunak milyen tipusu lanyoknal erdemes beprobalkoznia?

Figyelt kérdés
koverebbek? mit gondoltok kiknel lehet eselye? vagy felejtse el csajozast? koszonom

2016. júl. 1. 16:19
 1/4 Lackoo28 ***** válasza:
Egy vekony szemuveges lanynal..
2016. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok és szemüveges, de ezek közül egyik tulajdonságom sem volt soha akadályozó tényező. Ha a személyiséged rendben van, értelmes vagy, jó a humorod és van stílusod, akkor az alkat csak másodlagos, a szemüveg meg pláne tökmindegy, elvégre gyakorlatilag minden második embernek van.
2016. júl. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, régebben szemüveget hordtam (mára már csak akkor használom amikor szükséges) és hát ez a szemüveg se nézett ki olyan jó, plusz 2-3 centis haj, egy konkrét kockának néztem ki, de úgy is sikerült meghódítani egy elég szép és karcsú csajt. Ez hogy lehet? Hát a személyiségem segített. Később megnövesztettem a hajam, de az is egy elég borzalmas stílusúra sikeredett és megint sikerült megnyerni egy csaj tetszését. Na és hogyan? Személyiség. Így hát inkább önsajnálat helyett fogd magad és szimplán ne törődj semmivel, add magadat, aztán valaki felfigyel rád.
2016. júl. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a 172cm magas, 68kg-os, rovid barna haju, barna szemu, fogszabalyzos, szemuveges, turcsi orru, szatymazi csajoknal van eselyed. :|
2016. júl. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!