Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogyan viselnétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan viselnétek, ha a barátnőtök erősen orgazmusfüggő lenne?

Figyelt kérdés

Vagyis napi szinten legalább 5-6 alkalommal igényli az intenzív kielégülést, ugyanakkor normál módon közösülés által képtelen elélvezni, ezért mindig nyalással kell eljuttatnotok őt a csúcsra. Ilyenkor teljesen csak magával törődik, hogy neki jó legyen: bár 69-es pózban nyalatja magát, de sosem szop közben. Inkább belemászik teljesen az arcotokba. Bírnátok olyan sokat nyalni?

Persze azért naponta egyszer meglovagol titeket, hogy legyen legalább egy orgazmusotok nektek is.


2016. júl. 1. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen és valószínűleg mellettem máshogy is élvezné.
2016. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 alkalommal igényli? És ez baj? Bárcsak az én barátnőm is ilyen lenne! Nekem még a napi 1x is jackpot lenne!
2016. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beadnám a válópert, mert nem jutna idönk a gyerekre meg a háztartásra meló mellett
2016. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább vered neki 69 közbe? Lenne olyan nap amikor szívesen megtenném. Még élvezném is egy hétig, de minden áldott nap ez kicsit sok. Nem túl változatos, hogy mindig csak nyalni kell, másra meg alig van igénye. Minden áron megpróbálnám másképp is a csúcsra vinni.
2016. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleg önző a barátnőd...jo lenne errol beszelnetek, foleg, ha te nem élvezed ezt.
2016. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!