Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyamatosan visszahúzott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan visszahúzott fitymával elérhetem hogy tovább bírjam a szexet?

Figyelt kérdés
Hamar elsülős fajta vagyok, de már mindent kipróbáltam, hogy tovább bírjam az ágyban. Egyik barátom mondta, hogy ezt érdemes lenne nonstop nyomni, mert ez segíthet.

2016. júl. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarul makkal a gatyában járnál.

Beválhat, de első párnap nagyon rossz lesz.

2016. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelôre nagyon kellemetlen érzés..
2016. júl. 2. 17:55
 3/5 anonim válasza:
A legnagyobb hulyeseg a vilagon!! Ne csinald, csak rosszabb lesz tole :( nekem tonkretette a nemi eletem ez, es azota se jo
2016. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyomásos technikára keress rá inkább.
2016. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy be fog dagadni és viszketni a farkadon a hátrahúzott bőr, hogy az nem igaz, húzd vissza minél előbb, nem fog működni. Ha csak nem akarsz egész nap fészkelődni és a gatyádban matatni mindenki előtt, mert nem valami tűrhető pár nap után. Higgy nekem, én időben abbahagytam.
2016. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!