Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak a párotoktól?

Figyelt kérdés

Lemodelleztem a péniszemet és egy 3D nyomtatóval pedig kinyomtattam.

Egy kb 5 hónapos kiküldetésre fogok menni és úgy gondoltam,hogy erre az időszakra tökéletesen megfelelne egy ilyen ajándék a barátnőmnek.


2016. júl. 3. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze álmodban.:)Én meg vagyok a vasorrú bába.:)19/L
2016. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:'D És van otthon egy 3d-s nyomtatód...Amúgy az az anyag amiből nyomtata a nyomtató nem a legkényelmesebb feldugni, mivel nem ruganyos egy kicsit se. Szóval mivel nem túl praktikus nézegetni vagy kirakni a házban meg felettébb érdekes lenne, így valami aranyosabb személyes ölelgethető dolognak jobban örülnék. Ez olyan mintha az egyetlen dolog ami hiányozna a barátomból az a farka lenne..ha ezt feltételezi már azon megsértődnék. Ahhoz meg hogy poénból adjon egy műpéniszt nem kell ennyit dolgozni, a poént más búcsúajándék mellett értékelném, de így magába tessék itt a faxom, most olyan mintha el se mentem volna...ez elég abszurd és megalázó nekem.
2016. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy plüsst. :D
2016. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem ilyen ajándékot adna kiröhögném:D
2016. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan le lehet pontozni de nekem nem tetszene kiábrándító lenne számomra. Jó mondjuk én azok a nők közé tartozom akiknek nem lételeme a szex és akik megtudnak lenni nélküle... Nem kapok szívbajt attól ha 5 hónapig nem lesz szex... 2 évig nem volt párkapcsolatom és 2 évig nem voltam szexuálisan együtt senkivel de még nem is masztiztam volt más dolgom is hogy azon pattogjak hogy farok kell.... 22 N
2016. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hüvely savas, ilyen sok időre nem lehet akármit használni.. vegyél igazi péniszmásoló készletet, ahhoz rákkeltő és egyéb mérgező kioldódó anyagoktól mentes anyag van! És persze az nem kő állagú!

Poénnak elmegy búcsúzáskor, aztán meg úgyis használni fogja, még ha letagadja akkor is! :D

De adj még valami személyeset, amit a lelki hiányzáshoz vehet elő, mert ez tényleg olyan tessék itt a fa.om, örülj.. ahogy a 2. írta! :-D :-D :-D

2016. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy pénisz másoló szettet használj, ami direkt erre való. Amúgy meg eddig is volt vibrátorom, így nem lenne olyan nagy szám. Nekem nem létszükséglet a szex, inkább attól tartanék, hogy ő nem bírja ki és megcsal.
2016. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!