Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 28+ Férfiak! Ti milyen születé...

28+ Férfiak! Ti milyen születésnapi vagy névnapi ajándéknak örülnétek a párotoktól?

Figyelt kérdés
Mindig gondban vagyok, ha a páromnak kell ajándékot venni, ezért kérem a segítségeteket!
2015. márc. 6. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. [link]


3. 1+2

2015. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lényegében az elsőnek igaza van.

Amúgy lefordítom, hogy mit szeret egy férfi;

szabadidős elfoglaltságát azt biztos tudod, a hobbiját, ha már ezt tudod akkor úgy vásárolsz be neki.

Pld én szeretek zenélni, akkor egy szinti modulnak, gitártorzítónak stb nagyon örülnék, vagy ha csak elektronikai alkatrészt venne a nő (ugyanis villamosmérnök vagyok) vagy ha pld összekötöd egy szeretkezéssel, nem egy gyors kamattyal, hanem romantikát viszel bele, sok pasi szereti, ha törődnek vele. Pld közbe masszírozhatod is, vagy bánom is én. Neked kell ismerni a pasidat. De akár egy jó kajának is örül az ember. Ja nem vagyok 28 feletti, de minden férfi ugyanúgy gondolkozik, még az 5x-es apám is néha tud gyerekes lenni szóval :)

2015. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ekvinitus válasza:
Én egy villanyvasút készletnek nagyon örülnék!
2015. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ma van :)


De nem várok semmit, ami kell, azt megveszem magamnak. Csak egy kis figyelmességet szeretnék, egy szelet tortát

2015. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!