Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan pasival, akinek a vérében van a gyökérség?

Figyelt kérdés

-aki alapjáraton elég flegma, és beképzelt (vagyis inkább gyökér, ahogy a kérdésben is fogalmaztam)


-sok a balhéja, bár ezek kimerülnek a mutogatásban, beszólogatásban/visszapofázásban


-azzal válaszol a rendőröknek, hogy megveszi kilóra az életüket, ha nem engedik át ittas vezetés után (ez konkrét eset volt, csak azért írtam le :D)


-ha ideges, előfordul, hogy agresszív, hirtelen haragú, önfejű, makacs, nem szereti, ha irányítják


Viszont tud normális is lenni, főleg azokkal, akit szeret, őket mindennel szemben meg akarja védeni.

És amúgy jól néz ki. (Mármint mindenki képzeljen el egy számára vonzó férfit :D)


Ti mindezekkel bevállalnátok a pasit, vagy felejtős?


2016. júl. 3. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem :/
2016. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Időnként szórakoztató és izgalmas lenne vele az élet, de mivel túl vagyok már egy hasonló férfival való kapcsolaton, tudom, hogy nekem felejtős.
2016. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem. A nagyarcú, agresszív embereket nem szeretem, főleg ha nincs mire arcoskodni, viszont nagyban függ attól, hogy velem hogy bánik, visekedik. Nem biztos hogy jó az a védelem, lehet az már beteges is. Hmmm... végiggondolva lehet bármilyen vonzó, akkor sem. Partnerre van szükségem aki kiegészít nem egy durcás, pofátlan kölyökre.


Bocsi, ha megbántottalak, nem állt szándékomban.

2016. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy rendben lévő férfi már senkinek sem kell.


23/F

2016. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked arra van szükséged, hogy néha jól pofán verjen ...

Azt hiszed az ilyen csak másokkal, idegenekkel viselkedik így ? nem adok sokat a hajadnál fogva ráncigálna végig az utcán a porban és még meg is taposna .

2016. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Kizárt dolog! Bonyolódik az élet egy ilyen gyökér nélkül is! Nem fogom megkeseríteni az életem vele! Aztán még megszabadulni sem lehet az ilyentől!

Én nem vagyok mazohista, ezt az ürgét meghagyom másnak! Vigye akinek kell!

2016. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha neked ő kell, vigyed! Azt sajnálom viszont,hogy meg van "kötve" a rendőrök keze, ittas vezetés után ilyet mond,hogy megveszi őket kilóra, minimum állba vágni a gumibottal, aztán,ha reccsen a gyökérnek akkor reccsen, ez van. Mit képzel magáról?
2016. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kiráz a hideg az ilyenektől. Lehet alapvetően egoista meg kicsit paraszt, azokat tudom kezelni (párkapcsolatra az se kéne), de ha emellett balhés, meg agresszív, meg hirtelen haragú és beszólogatós akkor felejtős.
2016. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
C típusú vagy igaz? Azok ilyenek. Ismertem ilyen gyökeret. Az lett a vege, higy egy ilyen arcoskodása után konkrétan félholtra verték.
2016. júl. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, amúgy meg nem "C" típusú.
2016. júl. 3. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!