Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, akit már megd*dt egy barátod?

Figyelt kérdés
én vagyok a lány, egy fiu nagyon tetszik, de regebben egy baratjaval beszelgettem, randiztam, de csak kihasznált. Ezt a fiu tudja. Engem nem zavarna. Abbol a hibabol anultam.. de nektek mi a velemenyetek?
2016. jún. 25. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze. Az első pár centi lehet hogy használt, de utána már szinte teljesen új a punci.
2016. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartós kapcsolatod lett volna haverommal, vagy ha a haver szerelmes lett volna beléd (amiről esetleg te nem is tudtál), akkor nem. Ha csak ez volt amit leírtál, akkor azon szerintem túl tudnék lépni. 22/F
2016. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM!
2016. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Én már voltam együtt egy lánnyal, akiben én jártam elsőnek.

Aztán összejött az egyik haverjával, akit én is ismerek rég óta. Elég szar érzés lehet neki, hogy az én farkam járt benne hónapokig.

2016. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
en eleg lelkis vagyok ilyenekben. valazeg nem jarnek. sose tudnam kiverni a fejembol hogy o lehet hogy jobb volt vagy csak siman tudja hogy ki mi merre aaa zuros. NEKEM de ez nem kell igy legyen barkivel. lehet egy onbizalom dusabb sracot ez nem zavar
2016. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Haver volt nőjével soha.
2016. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a mostani barátom előtt jártam a haverjával, de az nem volt komoly kapcsolat (nem volt nagy a szerelem....visszagondolva nem értem miért jöttem vele össze), kb 3 hónap , a mostani barátommal lassan 5 éve vagyok együtt :)
2016. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!