Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogyha apukám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogyha apukám mercijével megyek akkor az összes csaj megbámul/megmosolyog, de ha a kerékpárral közlekedem akkor meg levegőnek néznek?

Figyelt kérdés
Az arány kb. kerékpárra 10/0 csaj bámul meg, mercivel 10/8.
2016. júl. 3. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs csomagtartó a bicajodon.
2016. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na vajon miért lehet okoskám?
2016. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem bicón jobban megnéznek.. lehet azért mert többet ér mint a kocsim..2x
2016. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez a trend manapság. Ha a 15 éves kis Fiat-omban ülök, akkor a kutya se néz rám.

Múltkor a céges Lexus-al minden fiatal nő flörtölt velem a járdáról, amikor a lámpánál álltam.

Ez van...

2016. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert biztos rohadt jól néz ki a kocsi!!! Ennyi! Kit érdekel, hogy ül benne valaki, ha szép az autó én észre se veszlek.. Max. egy gyors pillantás, hogy izomnyakú, hülyegyerek, dzsipszi esetleg kulturált üzletember van benne!

Nyilván az anyagias és/vagy buta hölgyek rád mozdulnak a pénz láttán.. de van aki csak álmodozik, egy olyan autóról..

Szakadt bicajt nem nézek meg max. röhögni, de ami új, ritka vagy szebb arra én is nagyon csorgatom a nyálam! Lámpánál annyira gúvadtam egy egyedi DH bicajra, hogy megszólított a tulaj! :-D Pedig én nem neki mosolyogtam, csak eszembe jutott mit lehetne kezdeni a bringával a városi lötyögés helyett..

2016. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 egy sikeres (vagy annak látszó ember) már alapvetően előnnyel indul, hiszen van egy pozitív, látható jele annak, hogy valamit jól csinál az életben
2016. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy 20+ éves szakadt BMW-m.

Ment a bontóba.

Vettem egy 2 éves Oktáviát.

Azóta a plázapi sák rám sem néznek.

Igaz, nekem előtte sem kelletek.

2016. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Unalmasak már ezé a provokatív kamu kérdések. Jól van na, minden nő k*va és a pénzre hajt. Most jobban érzed magad? Ezé után már jobvan fogsz csajozni?
2016. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igazi win, amikor kerékpárral is 10/10 néznek.
2016. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Összemossák a szegény-gazdag és környezettudatos-nem környezettudatos fogalmát. Meg sok mást is. Mint olvasható, egyesek nem is a saját kocsijukban ülnek, a nők már rögtön elferdítik saját magukra a valóságot, és halvány fogalmuk sincs a férfiakról, magyarul buták, mint a föld.
2016. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!