Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lány vagyok és fesztiválra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány vagyok és fesztiválra megyek, akkor készüljek a legrosszabbra? Meg akarnak dugni, letaperolnak? Ráadásul kicsi vagyok és gyenge.

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 01:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Az a legrosszabb? A szex és társai szerintem jó.


A gyilkosság az rossz.

2016. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Erről most ne nyissunk vitát, nekem nem pálya fesztiválon kúrni.
2016. júl. 4. 01:45
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

kicsi vagy és gyenge... XD

Egy hülye vicc jutott eszembe :)

Na mindegy.


Hogy meg akarnak-e majd b@$zni egy fesztiválon? nagy eséllyel igen.


Azért van rosszabb is. Fiatal srácként offline állapotban ratyik közé kerülni. Na az biztos rosszabb lehet, mint hogy valakinek megfekszel illuminált állapotban. Megerőszakolni, nem hinném, hogy meg fognak.

2016. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagy számok törvénye alapján: igen. Lesznek majd páran, akik meg akarnak majd dugni és megpróbálnak megfogdosni. Viszont ha nem bäszol be ájulásig, valószínűleg egyik sem fog megtörténni.
2016. júl. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél egy zoraki 917-es gázpisztolyt.
2016. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Akkor minek mész?
2016. júl. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
iszol vmit aztán meglesznek azok 😂
2016. júl. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Persze, készülj a legrosszabbra, annál csak jobb történhet. De legyen nálad óvszer, hátha olyan akar megdugni, aki neked is bejön.
2016. júl. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 K.L.Kiss ***** válasza:
58%
Szerintem akkor is meg akarnak páran dugni, ha nem mész a fesztiválra mert az élet egyik része erről szól! A férfi meg akarja dugni a lányt. (ha lehetne, akkor mindet), a lány meg választ, hogy melyiknek engedi meg. Ez a fesztiválon is így szokott történni! (Csak esetleg, intenzívebben!)
2016. júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán is meg akarnak dugni. A helyedben azzal sem nem kockáztatnék! Komolyra véve, ne egyedül menj, ne rúgj be nagyon, kerüld az agresszívnak tűnő embereket és semmi bajod nem lesz.
2016. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!