Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek mitől lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mitől lesz egy lány szép v. csúnya?

Figyelt kérdés
Mármint az arca, alakja, puncija. Fejtsétek ki nekem légyszi, hogy szerintetek melyik a legcsúnyább, legszebb opció, mármint oké ronda arc, ronda alak, ronda punci, de mitől lesznek ezek rondák v. szépek ?

2016. febr. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénenként változó kinek mi a szép vagy kevésbé szép esetleg ronda. Nekem személy szerint az átlagos / természetes a szép ^^
2016. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szimmetriától és a megfelelő arányoktól. A szép arc szimmetrikus. A szép test megfelelő arányokkal bír derék-csípő 70%-os aránya. Magyarul 30%-al keskenyebb derék, mint csípő > homokóra alkat. Hosszú, egyenes végtagok.

Punciban nincs csúnya, ha ápolt.

2016. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lány jelleme dönti el, hogy valaki szép vagy csúnya. Ha egy lány kedves és cukin viselkedik, akkor az szép. Ha egy lány bunkó, akkor lehet bármilyen szép, nekem akkor is bűn ronda lesz.
2016. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én minden egyén ízlésére kíváncsi vagyok :) csak egyfajta statisztika mondhatni .. :)
2016. febr. 14. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

a szépnek látszik az alakján hogy sportol és odafigyel az étkezésére,ápolt a fogazata a haja és ízlésesen öltözködik.

a csúnya el van hízva,vagy épp csont sovány,hanyag púpos a testtartása,loncsos a haja és ízléstelenül öltözködik.

2016. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem meghatározható! Minden ember más, és az ízlése is más. Ami, aki az egyiknek tetszik, a másiknak nem! És fordítva!

Egyén és kultúra függő dolog!

2016. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!