Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejezetten jó csaj prostik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten jó csaj prostik vannak, olyan lányokra gondolok, akiket igy látni erre arra a városban a buszokon, villamosokon, metrón stb?

Figyelt kérdés
Vagy mindegyik prosti igénytelen kissé, vagy jobban? Az nem baj, ha mondjuk egy kicsit drágább, de legalább legyen igényes.

2016. júl. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
En is szoktam metrozni es buszozni ! :D Mondjuk en meg kezdo vagyok /L
2016. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zóna_pocok ***** válasza:
beszamolok.com, nezz korul, legigenyebb oldal
2016. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak igényes prostik, de ők nem az utcán dolgoznak, hanem van albérletük erre a célra.

Engem egyszer, amikor albérletet vadásztam, pont 2 dolgozó nő licitált felül. :(

A rosszlanyok.hu, és a beszamaolok.hu valóban megbízható forrás.

2016. júl. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak és nem sokkal drágább ak keresgélj
2016. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A beszamolok.com on van egy Jasmin nevű csaj.... na az a nő felső kategóriás a javából. a képeiről is látszik, van helikopteres meg luxus autós fotója... de az amit ő ad... ő nem prosti hanem luxus szerető apukám :)))))
2016. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!