Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik folyton panaszkodt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik folyton panaszkodtok a bunkó pasik miatt! Miért nem teszitek szebb hellyé a világot?

Figyelt kérdés

Nem akarok regényt írni úgysem olvassa el senki, címszavakban: Több évnyi sikertelenség, PUA tanulmányozás, művelődés pszichológia, szociológia, evolúcióbiológia szakterületeken és rájöttem, hogy azért nem megy nekem a dolog, mert nem akarok bunkóvá válni.


A 21. században akkora fejlődés ment végbe, hogy nincs többé szükség az evolúciós ostobaságokra. Annyi minden megváltozott már pozitív irányba.


- Szinte már teljesen elfogadottá vált a fogamzásgátlás és az abortusz.

- Elfogadottakká váltak az LGBTQ emberek.

- Csökken a rasszizmus. (globálisan, nem itthon)

- Elfogadóbbak lettek a fogyatékkal élőkkel szemben, a testi fogyatékossággal élőknek folyamatosan akadálymentesítenek, az értelmi fogyatékossággal élők pedig most nyitottak kávéházat. Ez is pozitív irányba fejlődik.

- A pszichológus/pszichiáter is egyre kevésbé számít cikinek vagy tabutémának, teljesen természetes anélkül, hogy bolondnak vagy elmebetegnek néznék miatta az embert.


A nőkkel kapcsolatban pedig már minden teljesen elfogadott, teljesen egyenlőek és egyenjogúak lettek.


És azt is tanulmányok százai bizonyítják, hogy a nők is kívánják a szexet, élvezik a szexet és az egyetlen plusz aggályuk a férfiakhoz képest, hogy nehogy véletlenül teherbe essenek, de már annyi fogamzásgátlási módszer létezik, hogy ez ne történjen meg.


Úgyhogy ma már egyáltalán nincs akadálya annak, hogy a nők ne szexelhetnének normális srácokkal amíg meg nem találják az igazit.


És akkor nem törnék össze a szívüket a bunkók hanem tudnák, hogy az egész csak szex addig amíg meg nem találják akivel más tekintetben is összeillenek és a normális srácok sem maradnának szex nélkül és nem lennének idővel egyre frusztráltabbak és végül közülük is sokan válnak bunkókká csak azért az egyért, hogy szexhez jussanak.



2016. júl. 5. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a tök az a PUA?
2016. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Biszex nő vagyok, aki élvez az éltetet. igazából mi lenen a kérdés? Ritkán találkozom bunkó pasivsl, aki az, azt lesűröm rögtön és nem kommunikálok vele. Nem értem a kérdést.
2016. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


Magyarul felszedőművészet. Azt vallják, hogy bármilyen nőt meg tudsz kapni ha követed az utasításaikat.

2016. júl. 5. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Fasság, már bocs.
2016. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az lenne a kérdés, hogy miért nem lehet nyíltan és őszintén ismerkedni, összejönni és szexelni?


Miért van az, hogy még a legkönnyűvérűbb nők (sőt, általában pont ők) is elvárják hogy legyél bunkó?


Tiszteletben tartom mindenki értékrendjét. Aki hosszú, tartós kapcsolatokat keres és több hónapig jár az első szexig az tegye ezt, hiszen ettől érzi jól magát.


Olyan csajokról beszélek, akik egy hetet nem bírnak ki anélkül, hogy szexelnének valakivel és kb. havonta 3 pasijuk van néha egymással párhuzamosan és még azt sem lehet róluk mondani, hogy a pénzre hajtanának mert van hogy ők hívják meg az újdonsült munkanélküli pasijukat a mekibe és panaszkodnak meg siratnak, hogy nincs egy normális pasi.

2016. júl. 5. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Én gyakran váltogatom a partnereket, sok férfivel és nővel voltam, de nem bunkóval. A kölcsönös tisztelet nagyon fontos. Nem tudom hol ismerkedsz, hogy azt tapasztalod, hogy a lányoknak a bunkó férfiak jönnek be. Nekem egyáltlán nem.
2016. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem, mit akarsz. :)

Miért nem teszik a nők szebb hellyé a világot? Hogyan?

Igen, vannak bunkó pasik. És? Akinek arra van igénye, hát csinálja.

Miért ne lehetne normálisan, nyíltan, őszintén ismerkedni? Lehet.

Az sem elvárás, hogy valaki bunkó legyen.

Kinek ez, kinek az az igénye. Van akinek egy őszinte érzéseken alapuló kapcsolat, van akinek egy könnyűvérű nőcske, vagy egy pénzes tuskó hapsi. És?

2016. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a PUA akkora baromság, hogy ha a kutya bevenné. megveszne tőle. Ki tököm mondta neked, hogy legyél bunkó? A csajoknak nem az kell, hanem felnőtt férfi, aki nem azon siránkozik, hogy miért nem tud puncit szerezni, hanem tesz érte.

" nincs többé szükség az evolúciós ostobaságokra"

Neked talán valóban nincs. De attól még az evolúció köszöni szépen, remekül működik. Aki alkalmazkodni tud a követelményekhez, az szaporodik (nőhöz jut), aki meg csak rinyál, az nem.

2016. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De én nem szaporodni akarok, hanem szexelni élvezetből.


Ha szaporodni akarnék, akkor a kettőnk génkészletét kéne figyelembe vennem, hogy a lehető legéletképesebb utód jöjjön a világra. Az anyagi biztonságot szintén figyelembe kéne venni, hogy ha már életképes, akkor minden lehetősége meglegyen arra, hogy akár a világ vezetője vagy bármilyen olyan ember legyen belőle aki sokra viszi.


Ha csak szexelni akarok, akkor azt kell figyelembe vennem, hogy van-e olyan ellenkező nemű, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak.


Szex esetén nem számít semmi olyan dolog, ami az utódnemzéshez kell se olyan ami az utód felneveléséhez. A nők pedig erre a kettőre gerjednek (evolúció).


Szex esetén csak az számít, hogy két ember kölcsönösen örömet okozzon a másiknak. Még az sem kell, hogy egy nyelvet beszéljenek vagy egy rasszhoz tartozzanak.

2016. júl. 5. 19:49
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányoknak teljesen mindegy, hogy te utódnemzés, vagy csupán élvezet miatt akarsz szexelni. Ebből a szempontból a szex az szex. Ugyanúgy csak az jut célba, aki arra érdemes. Aki el tudja hitetni a nővel, hogy ő kell neki. Mert csak azzal tudja igazán élvezni a szexet. Te is ott követed el a hibát, mint a veled egykorú fiúk; férfiaggyal próbálod megérteni a nők világát. Jobb, ha tőlem tudod; nem fog menni. A sikerhez nem PUA kell, hanem az, hogy összeszedd magad, és elkezdd megtanulni a nők gondolkodását, lelkivilágát. Ha egy idegen országba kerülsz, az csak akkor fog a lábad elé borulni, csak akkor tudod meghódítani, érvényesíteni az akaratodat, ha megtanulod a nyelvét, a szokásait. A profi sportolók felkészülése nem csak erőnléti edzésből áll, hanem felkészülnek az ellenfélből is. Videókat néznek, elemzik a másikat. A régi nagy hadvezérek is csak akkor tudtak győzni, ha kiismerték az ellenfél hadvezetési technikáját. Neked a nőkkel van bajod, tehát ők az ellenfél. Tanuld ki őket. EZ az evolúció, ne az, amiről te beszélsz.
2016. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!