Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy kezdtek belesavanyodni abba, hogy nincs barátotok/barátnőtök? Hogy lehet ebből kimászni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, nem ülök otthon, csak nincs pasim. 21/L
2016. júl. 5. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen szakaszban vagyok én is és nehezen dolgozom fel. Neked nem is volt még, vagy csak jelenleg nincs? F
2016. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok mindig, hogy annyira tudok szeretni, nagyon érzelmes vagyok. Biztos szüksége lenne rám egy olyan nőnek, aki rám vágyik, de mégis az életem legszebb időszakát egyedül szomorkodva töltöm el.

Csúnya én sem vagyok, nincs semmilyen pszichológiai problémám, csak szimplán nincs hol ismerkednem.

2016. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, de én bele is savanyodtam aztán amikor már túl savanyú lett, akkor elhatároztam magam és tettem érte!

úgy tudsz kimászni belőle, hogy nem a sült galambra vársz, hanem teszel érte! vagy keresel más öröm forrást ami elvonja a figyelmed, lehet élni pasi/barátnő nélkül is ha valaki akar! de sokaknak hiányzik egy társ...


23F

2016. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi van itt is bár én 23 éves pasi vagyok.

Arra kell vigyázni, hogy nem szabad megszokni. Ez talán lányoknál nem akkora nagy veszély de pasiknál már inkább.

Úgy kell ezt elképzelni mint a gyerekeknél a kockulást. Egy idő után mát a virtuális világ kielégítik a szociélis vágyaikat és normális emberi kapcsolat kialakítására nem éreznek szükséget vagy nem is tudnak kialakítani.

Ha sokáig vagy egyedül, félő, hogy hozzászoksz.

Ennek eléggé hosszú lenne az "igazi" magyarázata de hidd el nekem kérdező, próbálj meg tenni az állapotod ellen.

De ha gondolod írj, nem feltétlenül kapcsolat miatt, csak ha lenne kérdésed.

Fly away...

2016. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyon savanyú több mint 5 éve volt utoljára kapcsolatom.


23F

2016. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En fel ev egyedullet utan erzek igy detto. Egy biztos meg ha nincs is epp mit csinalj akkor se ulj otthon, jobb ha akar meg egyedul is, de neki indulsz a varosnak, setalsz egyet es levegozol, sokat segitenek ezek az aprosagok is.
2016. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én megoldottam.. elmentem egyedül turázni, bárhova csak ugy, bicóztam egész nap, emellett sokat olvastam :)
2016. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor hol ülsz, ha nem otthon? Magas lovon? :P
2016. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 25/F évesen vagyok egyedül, sosem volt nőm, és sajnos azt kell mondjam, hogy tényleg hozzá lehet szokni, de másrészt meg mégis hiányzik. Pedig nem vagyok rossz ember, nagy szívem van, és tudok szeretni. Ez a legrosszabb állapot, ami létezik, pedig én sem érzem magam valami csúnyának (ok, hogy gyerekes arcom van inkább, de tudom, hogy valaki pont erre vágyna). Ezt hívom én ilyen vegetálós életnek, amikor csak úgy vagy, és csak gondolkodsz, és ennyi. Megoldható, ha át tudod vinni ezeket az energiákat valami másba, pl. művészetbe, elkezdesz rajzolni, írni, zenét csinálni.
2016. júl. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja.
2016. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!