Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Heti -3 szex nem kevés még ilyenkor?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, és egy pár hete össze is költöztünk,

Lenne egymásra időnk, de ennek ellenére szerintem egy friss kapcsolatban ez nem elég, főleg úgy hogy kb olyan 20- 40 percig tart egy alkalom.

Vajon velem lehet a baj, vagy ez normális?

Fogalmam sincs hogy csak én rágódom ezen vagy ez teljesen normális mivel még nem igzán volt komoly kapcsolatom.



2016. júl. 5. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eleinte sem kívánt többet és látszólag nincs gond a kapcsolattal, akkor lehet, hogy csak szimplán ennyit igényel, de csak úgy tudhatod biztosra, ha leülsz vele beszélni.
2016. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Napi 3-4 ideális. De, kevés ez. Viszont összeköltözés után ne csodálkozz ezen. Ez részben pszichológia, mivel nincs sok egymástól távol töltött idő, így természetessé válik a jelenléte, ami kicsit lohasztja a nemi vágyat idővel, ugyanis lakva ismerszik meg a másik. 30-40 perc rendben van.
2016. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, lehet tényleg beszélnem kéne vele, viszont még az első hetekben majdnem mindig egymásnál aludtunk és szinte mindennapos volt, de lehet hogy ez csak kezdeti fellángolás
2016. júl. 5. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk napi 3 megy 3.5 év után
2016. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A heti mínusz három elég kevésnek tűnik... legalább nullára illene feltornázni.
2016. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Mi több mint 1 éve vagyunk együtt és van hogy minden nap együtt vagyunk. De a hétvégét úgy kell elképzelni hogy akkor napi többször is. Az együttlétek mennyisége 1 héten függ attól hogy épp milyen műszakban dolgozik a párom. Van hogy egy gyors cumira van idő munka előtt de van hogy tudunk szexelni is szóval ha a hétvégéket nem számolom és azt amikor délutános akkor hétfőtől péntekig kbő 3-4 szer együtt vagyunk. 22 N párom 25 F
2016. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. De ne pár kamus gyk felhasználók mondja már meg mennyit kéne dugni. Ha meg neked ez kevés, akkor közöld ezt vele.
2016. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!