Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik későn vesztették el a szüzességüket? (vagy későinek tartották) Ha igen, hány éves korotokban. Nemet is írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
haat en meg nem vesztettem el 17 vagyok es kesoinek erzem mert mar az oszes baratnom elvesztette :D
2016. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
En is 17 vagyok, meg szűz, de nem értem azt, hogy valamiről is lekestem/lemaradtam volna :D (lany)
2016. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
23 voltam. Visszahúzódó, csendes és félénk. Megkerestem a tökeimet és kiderült nem vagyok ronda, mint hittem.
2016. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

22 voltam és pasi vagyok.

Hát igen későn veszítettem el, talán szomorú is vagyok miatta de inkább zavart vagyok miatta, nem vagyok ronda gyerek, sőt, és látod mégis nehezen akart összejönni.



*a személyiségem is rendben van, nem vagyok white trash

2016. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
18 évesen megerőszakolt a párom... Ha nem történt volna ez akkor szerintem most vesztettem volna el a mostani párommal 22 N
2016. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Remélem azóta sitten van és most őt dugjak!
2016. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22


23/F


16 kellett volna.

2016. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2 hónap híján 23 éves voltam mikor megtörtént, 19-21 év között talán jobb lett volna túlesni rajta, főleg hogy később is csak prostival jött össze a dolog... Mindenesetre nem ez lenne az első dolog amit megváltoztatnék ha visszamehetnék az időben. 27/F
2016. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lovegirl_ válasza:
Inkább későn veszítsd el mint túl korán. Barátnőm elvesztette és most nagyon ki van tőle. 14l
2016. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majdnem 19 voltam, de szerintem megérte várni, mert olyan ember vette el, aki tényleg figyel rám és szeret. Ne foglalkozz a statisztikákkal :) nekem is túl voltak már mindenen a barátnőim, volt aki piszkált is miatta, de ennek ellenére azt mondom, megérte várni :)
2016. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!