Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet megtanulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtanulni a hüvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés
Aki tudja, aszerint ez más, mint a csiklós? Hogy lehet erre ráérezni? Egyedül lehet?

2016. júl. 8. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát egy pénisz sokat segíthet, de n hallgass rám.


23/F

2016. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valaki még azt is tagadja hogy létezik e... [link]
2016. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, akivel sikerült elérnünk hogy többszörös hüvelyi orgazmusa legyen. Nekünk volt erre egy technikánk és azzal működött, nagyon élveztük mindketten a dolgot ;)
2016. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megtanulni nem lehet.. Egyszerűen ha a párod a péniszével vagy az ujjával ingerli a G-pontod akkor vagy képes hüvelyi orgazmust produkálni egyébként ezt álá nature nem lehet Megtanulni. Csak azt hogy hogyan izgassa a G-pontod. 22 N
2016. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszoló,ne tartsátok magatokban a technikát, én is és sok más nőtársam is hálás lenne! :)
2016. júl. 8. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokunknak segítség ha tudnánk a ti technikátok
2016. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbálgatni kell külömböző pózokat, hogy hogy jó neked. Nekem például ülve szokott sikerülni, úgy hogy összeszorítom a hüvelyemben az izmaimat és nagyon lassan mozog bennem a párom. Vagy pedig ha az oldalamon fekszem, ő meg mögöttem. Ez a két póz a nyerő nálam, amivel könnyen van hüvelyi orgazmusom. A csiklómat is szoktam izgatni, úgy könnyebb, persze másabb a két orgazmus érzése. Nekem is pár év után sikerült, sok próbálkozással! :)

24/L

2016. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!