Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elmúltam 45 és a szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elmúltam 45 és a szép fiatal csajok jönnek be legjobban. Szerintetek ez nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

2016. júl. 9. 13:02
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2016. aug. 6. 18:07
 32/34 anonim ***** válasza:
75%
Én részemről 48 vagyok és 25 a barátnőm. Nem a nemlétező pénzem miatt és a nemlétező házam miatt. És valószínűleg a Suzuki sem hozza izgalomba. Egyszerűen tőlem megkapja amire szüksége van. Szerelmet, törődést, odafigyelést. És úgy tűnik a szexben is elég neki, amit kap tőlem. Szóval ennyi. Én a legtöbb huszonéves lánytól azt hallom, hogy a korukbeli hapsik komolytalanok, állandóan csak a buli meg a haverok. Nem foglalkoznak velük úgy, mint egy "régivágású" férfi. Akiben még van tisztelet a Nők iránt, még akkor is, ha csak 20-25 évesek.
2016. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Abszolut igaz!!!
2016. aug. 6. 18:19
 34/34 anonim ***** válasza:
48%
Nálam nem ilyen a helyzet, de engem is 26 évesen NAGYON beindítanak a 18 körüli, akár némileg alatti lányok... Hiába van feleségem, nem bírom már ki... :(
2016. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!