Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as,40-es nők mit szólnának,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es nők mit szólnának, ha leszólítanám őket azzal az tucán, hogy milyen vonzóan, csinosan néznek ki és milyen szép nagy mellük van?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szinte már kényszert érzek erre, mert valahogyan ki akarom nyilvánítani csodálatomat és persze örülnék, ha egy szimpátia is kialakulhatna két idegen között. Mindenki, furcsállva, meglepődve, illetve elutasítóan fogadná ezt a fajta gyermekes közeledést?


27 F Bp, jóképű, de vékony srác



2015. júl. 12. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, csak nem nagy a mellem :( Így én nem leszek megdícsérve. :(
2015. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Legjobb csajozós szöveg 2015-ben: "szép nagy melled van":D
2015. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 30-as, 40-es nők kajolni fogják :D
2015. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Perverz idiótának néznének.
2015. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem bántanának érte, ők már jelentősen elfogadóbbak. Megmosolyogtatnád őket.
2015. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Most akkor melyik korosztályra vagy kíváncsi?

Csak mert a nálad 3 évvel idősebb csaj akkor - aki amúgy még a korosztályod - már "harmincasnegyvenes" - nagyon megkérlek, hogy ne vedd egy kalap alá az épphogy harmincegykettő és a negyvenhétnyolc éveseket!

Amúgy szerintem egyénfüggő, lesz aki vigyorogni fog, lesz aki elzavar, bár mondjuk ha a mellekkel jössz elő ismerkedési szövegként, akkor a legnagyobb részük azt hiszi, hogy csak dugni akarsz, erre nem annyira vevők akkor, ha ezzel a szöveggel startolsz.


32/F (És egy 29 éves, mindjárt harmincas gyönyörű csaj férje, ő bizony még jópár évig huszonévesnek számít a külseje alapján, ilyet keríts ha sikerül!)

2015. júl. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

30 éves korukra már réges rég megszokták a szexőrülteket, és azt is már réges rég pontosan tudják, hogy milyen a mellük, szóval mosolyogva lekoptatnának a fenébe :D

Egy komoly felnőtt nőnek ennél többet kell nyújtani annál, mint hogy "jó a melled, kő kóla?".


Kérdező, túlságosan hozzá vagy szokva a diszkós tinikhez, talán ott még sikered lenne ilyen szar ismerkedős dumával.


:D

2015. júl. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy ennyi idős korára minden nő tisztában van az adottságaival, és az arra adott reakciókkal.

Én már hozzá szoktam hogy mindig a melleimmel kezdik az ismerkedést, hogy csorog a nyáluk, hogy folyton beszólnak. Elég lehangoló, elég bunkó a férfiak viszonya a feltűnően nagy mellű nőkhöz. Sokuknak kisebbségi érzése lehet, mert egyből agresszíven nyitnak...

Egy fiatal srácnak ugyanúgy szúrja a szemét a testi adottságom - szinte látszik a reakciójuk...

Minden nőnek jól esik a dicséret, és taszít a bunkóság!

Az hogy hogy reagálnám le az attól függ, hogy mennyire szimpatikus, mennyire intelligens a megszólítás.

DE: van párom - és imádom - nem sokra mennének velem:)

2015. aug. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kicsit meglepő lenne az biztos de nem haragudnék meg nagyon, ha látom hogy nem azért mondod mert pl részeg vagy, vagy jó poén akkor még lehet hogy értékelném is a bátorságodat :)

36/N

2015. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%
Nem is szép a nagy mell... Olyan mint két bazi nagy vízzel töltött lufi. Csak a baj van velük. Én inkább a kisebb mellű nőket kedvelem, szebb a test összhangja, és nincs akkora mellbimbójuk, ami már nem fér be a szádba.
2015. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!