Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Akik érdekeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Akik érdekeltek és próbálták vagy szeretnék! Pisiszexel kapcsolatban milyen tapasztalatotok volt? Ki szeretné kipróbálni? Azon belül mit? Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire nyitott az ilyesmire?

Figyelt kérdés

Adni-kapni, bármit írhattok. Lehetőleg nők de aki pasi és a barátnőjével csinálta vagy szerette az is írjon nyugodtan.

Kort és nemet írjatok légyszives. Köszönöm.



2016. júl. 9. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Én ki szeretném próbálni:) Pl a pasi végignézi ahogy pisilek, aztán lenyalja rólam a maradékot v a szájába pisilek meg mindkettőt fordítva is:) Most ezek jutottak eszembe:) 18/L
2016. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk volt már hogy lepisiltem a fenekét punciját a páromnak.

Tetszett csak hamar felállt a farkam és ugy nem nagyon meg. :-(

2016. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ezeket mind én is szeretem, szeretném :) Amit első írt kifejezetten izgató.

Előttem guggolva pisil és úgy betenni a csöpögő punciba Mmmm... mámorító. Persze a tisztára nyalással sem lenne semmi probléma. :)

25 / F

2016. júl. 9. 15:26
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

mi fullra lepisiljük egymást,ha épp ahoz van kedvünk.

egymás szájába,arcra,testre,fütyire,puncira mindehová.

én meg is iszom,ha "finom" a barátom-at erre még nem sikerült rá venni :(

ha egyöütt zuhanyzunk akkor szinte mindig van előtte/közben "arany zuhany".

18/L

NEM KELL PRIVÁT,VAN BARÁTOM.

2016. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Gyakran csinálom én is a barátommal. Zuhanyzáskor mindig. Az arcomra számba nagyon szeretem. De gyakran kapom a puncimba popsimba is.
2016. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Imádtam, mikor a barátom egy vad, enyhén már-már fájdalmas anál után úgy telepisilte a számat, hogy alig győztem nyelni :)

22/L

2016. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Én azt szeretem ha egymás popsijába pisilünk.
2016. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Hihetetlen mennyi 25 év alatti komoly szexkultúrával rendelkező emberke van ezen az oldalon....
2016. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én sosem akartam ilyesmit, de a párom mindig szerette volna. Aztán egyszer együtt fürödtünk, nekem meg rohadtul kellett pisilnem, úgyhogy elengedtem magam. Örült neki. (Én vagyok a leányzó, mindketten 22 évesek vagyunk.)
2016. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És te hogy érezted magad illetve mit gondltál az adott szituációban? Élvezted? Izgatott legalább?
2016. aug. 1. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!