Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Akik érdekeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Akik érdekeltek és próbálták vagy szeretnék! Pisiszexel kapcsolatban milyen tapasztalatotok volt? Ki szeretné kipróbálni? Azon belül mit? Kíváncsi vagyok, hogy ki mennyire nyitott az ilyesmire?

Figyelt kérdés

Adni-kapni, bármit írhattok. Lehetőleg nők de aki pasi és a barátnőjével csinálta vagy szerette az is írjon nyugodtan.

Kort és nemet írjatok légyszives. Köszönöm.



2016. júl. 9. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak viccesnek tartottam, és örültem, hogy örömet okozhatok neki, de izgatni egyáltalán nem izgatott. Annyira nem volt nagy dolog, hogy bármi különöset érezzek vagy gondoljak közben.


(9-es voltam.)

2016. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon beindulok az egésztől. ha elképzelem, hogy pl. piásan mikor sokat pisilek erős sugárban, akkor egy pasi arcába engedném... :) Vagy egy pasi engem lepisil váratlanul... :)
2016. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Én miért nem találkoztam még ilyen lányokkal, mint akik itt leírták mennyire szeretik? :D
2016. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
te beteg vagy
2016. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon régen mikor elvesztettem a szüzességem, a pasim arra kértem egyszer, hogy pisiljen előttem, mutassa meg hogy hogy csinálja. Izgi volt, de hogy rám engedje azt nem! (Persze én is megmutattam neki hogy mi lányok hogy csináljuk., de nem engedtem volna rá.)
2016. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%
Le leszek pontozva: borzasztó megalázó élmény volt,bár messze vagyok a prűdségtől.
2016. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem jutott eszembe hogy ilyet csináljak és nem is fogom magam ilyen beteg dolgokra szánni XDD
2016. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!