Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket hogy érintene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket hogy érintene ez a szituáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval pl. van ez az oldal, tucatnyi kép kerül fel lányok által, hogy "milyen a testem, mellem, seggem, stb", illetve sokan priviben is küldenek magukról olyan képeket. Engem az érdekelne, hogy ha egyszer véletlenül összekerülnétek egy ilyen lánnyal, aki itt mutogatja magát mennyire zavarna titeket? Milyen véleménnyel lennétek róla?
2016. júl. 9. 15:03
 1/5 RRR ***** válasza:

azt gondolnám,baj van az önbizalmával

igyekeznék növelni neki

2016. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülnék ha összefutnék egy ilyen lánnyal, segítenék neki :)
2016. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak anonim képeket rakott fel az nem baj. De ha kiderül, hogy több tucat vagy akár több száz pasival is flörtöl, szexchatel akkor kidobnám. Volt már rá precedens, bár még csak randizgatós időszakban.
2016. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem beleferne. En is szeretek igy neten kepeket kuldozgetni, flortolni.. egy hosszabb kapcsolatban adhat uj ingereket.

Nyilvan, ez nem feltetlenul a masik "erdeme"... de ez szerintem nem kisebbit rajta.

2016. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nem lenne vele.még izgatna is
2016. nov. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!