Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (Szexkapcsolat kérdés)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és egy 24 éves pasival van már egy ideje szexkapcsolatom. A szex jó, nagyon élvezem, és testileg hihetetlenül vonzódom hozzá, de lelkileg egyáltalán nem. Jókat beszélgetünk szex után, viszont szerelmi kapcsolatnak esélye sincs részemről. De elhívott randizni. Kicsit bajban vagyok, mert már egy ideje úgy puszilgat szex után, mintha együtt lennénk, és már ezt is furcsálltam, azt meg pláne, hogy randira hívott. Mondjak nemet, és hagyjam az egész kapcsolatot, vagy mégis mit tegyek?

A sztori másik része, hogy a pasi a haverjainak a hátam mögött azt akarja beadni, hogy én vagyok oda ő érte. Nem tagadom, élvezem vele a szexet, de a jelleméért nem rajongok. Lehet, hogy belém szeretett, vagy mi lehet ez??



2016. jún. 12. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Elég esélyes, hogy már nem csak testileg vonzódik hozzád. Ha egyáltalán nem tudsz vele kapcsolatot elképzelni, akkor inkább most tisztázd vele. Talán az egészet jobb lenne megszakítani.
2016. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Állj a sarkadra és még most, viszonylag az elején tisztázd vele a dolgokat! Ha már most nem tetszik a jelleme, késöbb még rosszabb lehet!

Ha erőszakos és nem elégszik meg csak a szexel akkor lapát!

A haverjainak? Biztos, hogy csak ennyit mesél? Szerintem még a részleteket is elmséli!

2016. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Valaki mindig többet szeretne....


Mindkettőtöknek jobb, ha tisztázod: Neked ez ennél nem több! Ha neki ez kevés-bármennyire is jó vele a szex- hagyjátok abba! Ha nem, mindketten sérülhettek

2016. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Pfff baz***g lefekszel egy olyan pasival akinek a jelleméért nem rajongsz... gratulálok ásd el magad hülye ri***c.
2016. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
tényleg egy hülye rib_anc vagy hogy feküdhetsz le valakivel úgy rendszeresen hogy nem is kedveled
2016. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Azèrt ri..nc mert vannnak igènyei?! Gratulálok a 2 utolsónak. Bezzeg ti még sose szexeltetek érzelem nèlkül ugye? A 2 álszent!!! Szerintem dobd ki a palit és keress mást,aki ilyet kamuzik az mást nem érdemel ,vicc ez az egész pali!!!
2016. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

:D Poén, hogy osztják a lányt. 100-ból egyszer ilyen is van, hogy a lány dug érzelmek nélkül, és egyből ráhúzzátok a vizes lepedőt.

Amúgy kérdező, ha jókat beszélgettek, akkor mi nem tetszik benne?

2016. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak, akik értelmes válaszokat adtak a kérdésre! :)

Mi nem tetszik benne? Az, hogy hazudós és megbízhatatlan. Én tudom, hogy miket lódít, és nem érdekel a dumája, viszont egy érzelmi kapcsolatban ezt nem bírnám elviselni. Ráadásul nagyjából csak egy dologra fordít jelenleg figyelmet, a testére, pedig értelmes, és simán kezdhetne magával bármit, ha a középiskola után végre rászánná magát az egyetemre. Így viszont nincs jövője. Jó vele a szex, é ott bejön a dominánssága is, viszont az életben sok területen is túl domináns és makacs ahhoz, hogy kapcsolatilag jól kijöjjünk. Ráadásul ez az egoista locsogás fecsegés se túl szimpatikus, amiről a napokban szereztem tudomást.

Szerintem a hétvégén lesz időnk találkozni, és rövidre zárom az egészet vele. Nincs értelme folytatni.

A ribizlizés meg hidegen hagy. Ha a pasiknak szabad érzelmek nélkül szexelniük, és az nem szégyen, számomra miért lenne az?

2016. jún. 13. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!