Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nincs tisztában a flörtölés határaival, és megsértődik, ha esetleg "félreértem" őt?

Figyelt kérdés

- Szereti a társaságom, szeret velem beszélgetni (érzi ezt az ember, és utalt is rá)

- Tudja, hogy tetszik nekem (mondtam neki)

- Mondtam neki, hogy be fogom kenni a strandon naptejjel, és alig várom, hogy fürdőruhában láthassam

- azt is mondtam neki, hogy nagyon sokszor úgy érzem, mintha flörtölne velem (de erre azt válaszolta szemérmesen, hogy nem tudja, mire gondolok…)

- a borvidéken, ahová megyünk, inni akar velem (“sokat, mert nyár van…”)


Mégis, a fentieket tudva: el akar jönni velem egy 3 napos gyalogtúrára (egy sátorban aludnánk....) úgy, hogy van barátja; a barátjának is elmondta (nem ismerjük egymást), hogy velem fog kirándulni….


Naiv a lány?


Mit tegyek a kirándulás alatt, hogy "felkeltsem az érdeklődését"?

Nem, nem arról van szó, hogy egy kapcsolatot szét akarok barmolni. De egy jól működő kapcsolatban nem normális, ha a lány egy (a pasi számára tök idegen) másik fiúval közös sátrat állít, és megengedi pl. a naptejet, és az ivászatot... Ha ő ebben benne van, tudván a fentieket, miért ne próbáljam meg?


2016. júl. 9. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok...
2016. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést még hányszor fogod feltenni?
2016. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki,és várja hogy lépjél valamit,én erre tudok gondolni női aggyal 😃 bár azért ez elég köcs.ög.ség,hogy barátja van de közben veled akar konkrétan "lenni" (minden értelemben). szerintem ez kicsit r.i.b.a.n.c.s.á.g a részéről,de sok van belőlük😔 15/L
2016. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nő, nem fogja nyíltan megmondani, hogy benne lenne veled dolgokban, akkor sem, ha ő is akarná és fél kell rá készülnöd, hogy bármelyik pillanatban leállít, merthogy neki pasija van.

Vagy liánozik, vagy hülyít vagy a pasiját akarja féltékennyé tenni, valószínűleg többé kevésbé mindet.

2016. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!