Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti lefeküdnétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek az egyik fiú haverotokkal? Aki szűz

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szűz lenne és még sosem volt barátnője. Jóban vagytok és nem csúnya a srác. Már elmúlt 25 éves és szeretné ha lefeküdnél vele. És neked éppen nincs barátod. Átgondolnád a dolgot?

2016. júl. 10. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Lehet elmegy 10 perc alatt. Ne rajtam gyakoroljanak. Együttérésből nem fogok szexelni. A tapasztaltség fontos.
2016. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Talán. Egyrészt, a szex az szex, időnként kell az embernek. Egy baráton segíteni pedig szívmelengető dolog. Viszont tönkreteheti a barátságot. Ha visszautasítom, akkor pedig lehet, hogy megharagszik és szintén megromlik a viszonyunk. Nehéz ügy.

19L

2016. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
utolsónak igaza van
2016. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú, és eszembe jutott,hogy megkérdezem ezt itt, mielőtt feltenném a kérdést a szóban forgó lánynak
2016. júl. 10. 15:54
 5/12 Bummer ***** válasza:

Én azt mondom neked, hogy bár nem látok bele a helyzetbe, nem ismerlek se téged, se a szóban forgó barát leányzót, de semmiképpen ne tegyél ilyen kérdést fel.

Igazából ilyet sose kérdezünk direktbe. Alkalmi ismerkedéseknél van hogy valamilyen formában odaböki egymásnak a két fél, de ez nem szokványos.

Ha olyan jellegű barát, hogy van benne ráció, hogy szexuálisan is hatsz rá, akkor összejöhet az alkalom, viszont mindent le lehet rombolni ilyen "kuncsorgó" stílussal.

Ha ismered őt, ő is téged, jó barátok vagytok akkor kellően beleláttok a másikba így egyéb reakciókból, viselkedésekből kell kiderítened és utalnod rá, hogy mit szeretnél, s ezzel kideríteni, hogy ő is nyitott e a kérdésre. Ha valóban vannak erre utaló jelek, akkor egy megfelelő helyzetben "hátulról célozgathatsz", hogy vele szeretnéd meglépni s ezzel át egy határt.

33/F

2016. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Azok közé a lányok közé tartozom, akik csak a párjukkal szexelnek. Nem fekszem össze egy barátommal, haverommal sem. Még akkor sem, ha épp nincs barátom. Ha akar valamit tőlem, akkor hívjon el randevúzni, és várja meg, ameddig kialakul a kötelék, hogy lefeküdjek vele. 19l
2016. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Tettem már ilyen szívességet, nem bántam meg. Nem azért mert jó volt, csak akkora blfasz volt szegény, mai napig könnyes szemekkel gondolok rá.
2016. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
És ha megtörténne, mit segítene az rajtad? Attól még a problémád, hogy nem tudsz csajozni, nem fog megoldódni. Ezen kéne inkább agyalni.
2016. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm szépen a tanácsot, és meg is fogadom

Nem fogom feltenni a kérdést, inkább elhívom valahova

Remélem jól alakul és nem fogom elbénázni, és figyelni fogom, mondjuk hogyan reagál arra ha megfogom a kezét

2016. júl. 10. 16:41
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 talán ha megtörténne a dolog, nem agyalnék azon,hogy milyen ciki, hogy még nem voltam lánnyal
2016. júl. 10. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!