Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi és egy csaj már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi és egy csaj már 2,5 éve leveleznek és jó barátságban vannak, akkor a pasinak már tudnia kéne róla, ha a csaj szűz még, legalábbis illene?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törvény írja elő, hogy 2,5 év után bizony már tudnia kell róla.
2016. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony, ez alapműveltség.
2016. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat is (tudom ez a trollok ideje is :D) A lány 22, fiú 24 éves.
2016. júl. 8. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
2,5 évig az időjárásról beszélgettetek? Melyik bolygóról jöttetek basszus,ennyi idősen?
2016. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dee .. Csak barátok vagy járnak.. ?? xD :D

Ha " csak barátok " miért kötné az orrára, hogy szűz vagy sem. !? :D

Én is beszélek egy pár fiú haverommal, van akivel vagy 5- 10 éve, de Sosem jutott eszembe közölni.. mikor is vesztettem el... :D

2016. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!