Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezek el vele. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezek el vele. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve leszünk együtt, együtt élünk, a gyerekvállalás is szóba került, de én nem szeretnék gyereket. Ennek az egyik oka hogy fiatalnak találom még magam, szeretnék még élni, karriert kiépíteni, és még bő három év majdnem négy év egy kicsit még kevés szerintem ahhoz, hogy gyereket vállaljunk, és mire elérjük azt hogy megteremtsük a lakást, addigra kiöregszek a gyerekvállalásból. Persze nem ez az egyetlen ok amiért nem szeretnék gyereket, de gondolom más is van így. Ő úgy van ezzel, hogy majd jön minden sorba, nem baj ha még nincs ház/lakás de legyen gyerek. Én egy "kicsit" másképp látom...

A másik problémám az, hogy nem tapasztaltam meg még vele az orgazmust soha egyszer sem, de magamnak el tudom érni a csikló orgazmust és a hüvelyit is.

Próbáltuk már megbeszélni, mondtam mi jó mi nem, de nem sikerült. Mi a teendő ilyenkor?


2016. júl. 11. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
4 éven keresztül nem volt egy orgazmusod sem? Másnál volt már? Milyen vele a szex, odafigyel rád?
2016. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A karrier érthető. Most amíg fiatal versenyképes erő vagy adig kell megteremteni. Illetve a másik lehetséges szempont, hogy előbb a gyerek, s utána már csak az elómenetelre tudsz figyelni.


A szexről

Ha ennyire központi kérdés a gyerek, akkor shaljno

2016. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A karrier érthető. Most amíg fiatal versenyképes erő vagy adig kell megteremteni. Illetve a másik lehetséges szempont, hogy előbb a gyerek, s utána már csak az elómenetelre tudsz figyelni.


A szexről

Ha ennyire központi kérdés a gyerek, akkor sajnos érthető, hogy nem tudod elengedni magad. bár a kapcsolatotok elején talán még nem volt ennyire elsőrendű kérdés.

nyalással se sikerült sose elélveztetnie téged?

a hüvelyi orgazmus sajnos, ha nem pont úgy görbül a a farka, akkor nem fog összejönni, bár akkor is lehetne próbálkoznia az ujjazással...

2016. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!