Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Ilyen ártatlan lányokkal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ilyen ártatlan lányokkal nem fekszem le", most komolyan, mit csinálok rosszul hogy ez az indok?

Figyelt kérdés

"Kívánlak, de nem." 2 fiúval randiztam az elmúlt hónapokban (mindkettővel hetekig találkozgattunk NEM EGYSZERRE). Mikor már eléggé ott tartottunk (mind a két esetben) egy ilyen fentebb említett dumával ráztak le.

Csak arra kellettem volna nekik és megszólalt a lelkiismeretük, vagy velem van hatalmas gond?

18/L

(1-2 évvel idősebbek nálam)



#Nemszeretnekafiuk
2016. jún. 23. 23:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ezt látatlanban nem lehet megmondani!

De én már voltam tanító bácsi és kölcsönös szimpátia esetén szívesen lennék máskor is!

2016. jún. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudom ezt megmondani neked. Mindenesetre ha randiznék egy szép lánnyal és arra kerülne a sor, nem lenne az a pénz, hogy lemondjak róla. XD
2016. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Válassz egy idősebb, éretteb, tapasztaltabb pasit!
2016. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Például próbálj meg nem ilyen gyökerekkel összejönni. Amúgy meg nem írtad le, hogy mit csináltatok, mielőtt leráztak volna, és így igen nehéz valami használható tanácsot adni.
2016. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Megtudták hogy még szűz vagyok
2016. jún. 24. 00:02
 6/25 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélgessünk és akkor lehet segítek kideríteni. Több dolog lehet. Benned is lehet valami hiba, de lehet, hogy csak béna pasikat fogtál ki. 28 / F
2016. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor tuti csak szexre akartak...
2016. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

Jaaa szerintem is csak meg akartak fektetni.

Tejóóóisten! És panaszkodnak, hogy nincs normális nő:D

Vicc!

2016. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Vagy nagy masterek, és mintegy fordított pszichlógiát alkalmaznak, hogy teperj értük emiatt.
2016. jún. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

8-as voltam!

Ne is búsulj ilyenek miatt, majd jön egy normális, akinek kelleni fogsz és büszke lesz arra, hogy te voltál neki az első!

2016. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!