Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as,40-es hölgyek asszonyok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es hölgyek asszonyok! Ha van párotok és tulajdonképpen szeretőt kerestek, miért számít mégis nálatok annyira a kor?

Figyelt kérdés
Én 29 vagyok, nekem is van párom és az érett nőket kedvelem. Mégis olyan nehéz találni olyan nőt aki a fiatalabb pasikat kedveli, pedig nyílvánvaló hogy egy 30-as pasi jobban bírja mint egy 40-45-ös hapi. Nem értem. És most ne azzal jöjjetek hogy a biztonságot, illetve az érett gondolkodást keresitek egy pasiban, főleg ha csak szexről van só( persze kölcsönös szimpátia mellett)
2016. júl. 11. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 27 éves vagyok és viszonylag könnyen viszek ágyba 35-45 éves nőket, amikor kifejezetten rájuk hajtok.


Idén eddig hárommal, egy 36, egy 41 és egy 42 évessel feküdtem le. Ebből egynek volt kapcsolata is mellettem.

Ezt csak azért írom hogy én nem annyira tapasztalom a problémát, amit te is. Oké vannak nők akik elküldenek a korom miatt, de sok másik meg nem

2016. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit azért még hozzátennék, hogy mivel én magam sem vagyok egy csúnya pasi, nyílván szex terén inkább a vonzó nőkhöz húzok, szóval ilyen téren nem jöhet mindenki, viszont változó az hogy mi fog meg egy nőben. Nm kell modell alkat csak legyen benne valami amiben látok egy kis tüzet :)
2016. júl. 11. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít a kor voltam már több jóval fiatalabbal is. 29 éves vagy tehát nem vagy már gyerek, nem vagy nagyon fiatal.
2016. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!