Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen milyen érzés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen milyen érzés a szerelem? Honnan tudom, hogy amit érzek az szerelem? Egy reggel úgy kelek föl, hogy "Te jó ég, szerelmes vagyok"? Mert a barátom szerint, úgyis tudom ha az vagyok, de mégis honnan? 17/L

Figyelt kérdés
17/L

2013. aug. 21. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt szavakkal elmondani, ezt érezni kell. Maximum annyit lehet mondani, hogy onnantól kezdve sosem fogod a fellángolást a szerelemmel összekeverni, akkor a két dolog között a különbség.
2013. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szexben pedig a full csúcs olyannal lenni, akibe szerelmes vagy, vagy örömet szerezni ilyen érzésekkel a másik embernek.
2013. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyasmi, hogy folyton ő jár a fejedbe, vele akarsz lenni, érezni az illatát, a közelségét. De mint elottem mondták ezt leirni nem lehet, de a fellangoláshoz képest olyan, mint a legfinomabb csoki a tesco gazdasagos csokihoz képest. Érezni fogod.
2013. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pontosan,de ez nem úgy lesz h felkelsz és az vagy. Észre sem veszed csak amikor már nyakig benne vagy.
2013. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Szar.


Plain and simple.

2013. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%
A szerelem tulajdonképpen a legzebb érzés amit érezhet egy ember
2013. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amikor folyton arra gondolsz, hogy mennyire jó lenne ha éppen veled lenne most és mindig. Vágysz a másik jelenlétére és folyton kívánod a társaságát. mással nem is tudnád elképzelni hogy legyél csak a másikkal. valami ilyesmi
2013. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!