Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti ki szoktátok mutatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ki szoktátok mutatni, ha tetszik egy srác? Részletek lent

Figyelt kérdés
Úgy értem ha tetszik szoktátok nézni másodpercekig vagy rámosolyogni..Láttam olyanokat is akik rá se néznek arra aki tetszik,esetleg valami egyértelmű jel bármilyen csontnak örülök..
2016. júl. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nyilván nem megyek oda hozzá, hogy 'szia, teccel, jarunk??' De mondjuk rámosolygok, keresem a szemkontaktust, mosolyogva köszönök neki.. Szóval ilyen apró jelek amik nem nyomulósak, de lejön neki, hogy szeretnék valamit. Aztán ha nem tesz semmit akkor már feltünőbb leszek:Dd 17/L
2016. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat akik rá se néznek arra aki tetszik. Oké, hogy a fiúknak kell először lépniük, de azért jó, ha tudják, hogy van esély.. Hülyeség csak várni a csodára, mert ha nem teszel érte nem jön el.

Első voltam.

2016. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Jázi :) ***** válasza:
Sokan esnek abba a hibába,h szégyellősek. inkább rá se néznek arra aki tetszik... Pedig ha nem is jön be az illetőnek, nyilván nem harapnák le a fejét. Remélhetőleg a személyisége fejlődik az ilyen embereknek, ha nem meg így jártak. :)
2016. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy szoktam
2016. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!