Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnék pisilni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék pisilni szex közben? Vagy amikor elélvezek? Azt hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy undinak tűnik de iszonyatosan tetszik nekem is meg a barátomnak is az ilyen. Volt már olyan, hogy úgy éreztem bepisilek de sosem jött semmi. Volt olyan is, hogy úgy álltunk neki a szexnek hogy nagyon kellett pisilnem.. de akkor se sikerült.. Valaki, akinek igen, az hogy csinálta?
2016. júl. 11. 22:44
 1/6 Jázi :) ***** válasza:
Sokat ivott biztos :D
2016. júl. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A természet ezt úgy találta ki, hogy a pasik szex közben nem tudnak pisilni. Csak utána.
2016. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok :D
2016. júl. 11. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szex közben max ha szünetet tartasz picit úgy, hogy közben nyomsz. Anállal lehet könnyebb dolgod lenne, mert úgy a puncid szabad.+ Ott is nagyon tud ingerelni a párod. Ha squirtet akarsz viszont akkor az más tészta. Ott vagy megy vagy nem. Ujjauzási technikákkal könnyen elérhető.

Sok siker! Majd Írd meg. ;)

2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rég összeakadtam egy csajjal, aki fröcskölt, azt hittem csak a filmekben van ilyen. Nyalás + erőteljesebb ujjazás vezetett a végeredményhez, a végén már 4 ujjal. Meg amúgy is nagyon be volt indulva tőle, hogy egy ócska kis r.b@ncnként kezeltem... Imádtam, szép emlék! :)
2016. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha sikerült írj
2016. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!