Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mindig kielégítitek-e a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mindig kielégítitek-e a párotokat a menstruációtok alatt? Férfiak, ti dobnátok ezért ilyen felállásban?

Figyelt kérdés

Az én párom a kapcsolat kezdetén magától értetődőnek vette, hogy ha én éppen menstruálok (5 nap kb.), akkor mindig kielégítem őt. Az utóbbi időben viszont kezdtek bosszantani a sorozatos igényei, így kicsit változtattunk a dolgon.


Tudja, hogy az első 2 napban rosszul vagyok, ömlik belőlem a vér, és görcsoldót is sokat kell bevennem. Ha ilyenkor elkapja a hév, mégis kapásból megér(t eddig), hogy elégítsem ki. Elég dühítő ilyenkor, hogy el kell neki magyarázni, hogy lesz szíves békén hagyni, mert rosszul vagyok, és szó szerint hányingerem van attól is ilyenkor, hogy ott hozzá érjek.


A másik, hogy ő nem olyan pasi, aki bármikor kapható bármire. Ha egyszer kielégül, utána minimum 3 napig biztosan nem akar szexelni. Ezt is el kellett neki magyaráznom, hogy nem érzem fair-nek, hogy én elégítsem ki, mert "nem tud várni", amíg csillapul a vérzésem. De ha ő kielégül a vérzésem elején, akkor rá 1-2 napra (mikor már csak pár csepp vér jön belőlem egy-egy nap alatt) én hiába kívánnék bármit, ha neki nincsen kedve. Én bezzeg bírjam ki, és várjam meg, míg neki lesz kedve hozzá. Tehát kb. mindig én várjak rá. Ezt szépen elmagyaráztam neki, hogy ebben a felállásban én ezt elég megalázónak érzem. Ezért, ha én tudok rá várni, akkor ez fordítva is lehet így. Megértette, de az örömtől nem repesett.


A 3. dolog pedig, hogy úgy érzem, nem ugyanazt várja el tőlem, mint saját magától. A tavaszi-nyári időszakban hobbi szinten (pénzt nem keres vele, csak örömét leli a gazdálkodásban a telkén) elég sok fizikai munkát végez, így mire megjönne a kedve a szexhez, nincs hozzá ereje, mire hulla fáradtan hazaér. Így nekem "kell" rendszeresen kivárnom 5-6-7 napot, míg tudunk egy igazit szexelni (ennél sűrűbben is szeretné ő is, de mire este 10 körül hulla fáradtan hazaér, már nem tud). Ha úgy próbálkozunk bármivel, hogy ő fáradtabb, akkor nem is tudja úgy igazán oda tenni magát, vagyis ő kielégül, rajtam viszont csak úgy matat, mintha bottal piszkálna, ami számomra semmi kielégülést nem jelent.


Sokáig próbáltam tisztán az ő örömét nézni, mert tudom, hogy a kielégületlenségtől is feszült lehet az ember, és az nem kellemes. De most eljutottam odáig, hogy elég volt, és a menstruációm első három napján egy ujjal sem érek hozzá. Elmondtam neki, hogy megalázónak érzem, hogy tőlem elvárja, hogy ugorjak egy csettintésre, de fordított helyzetben ő ezt soha nem teszi meg, és nem is lenne képes megtenni. Nem gondolom, hogy 100%-ban nekem kéne alkalmazkodnom az ő igényeihez és életviteléhez, míg ő nem tesz meg nekem semmit szexuális téren, ha fáradt vagy nincs kedve hozzá (ha mégis megtesz, azt viszont olyan "bottal piszkállak" módon teszi, hogy jobb, ha nem csinál semmit.)

Tehát innentől kezdve ha nincsen kedvem hozzá, én sem csinálok semmit, hiába is kéri. (Ez a menstruációm első 3 napjára igaz. Egyéb ok és helyzet nem szokott lenni arra, hogy ne legyen kedvem.)


Köszönöm annak, aki végigolvasta.


2016. júl. 11. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg is oldottad a helyzetet.


(Kicsit hosszabban: mintha már nem is egymást kívánnátok hanem csak a saját orgazmusotokat. Ha ezen tudsz változtatni, minden megoldódhatna.)

2016. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a pasi nem szeret és nem tisztel téged.


Te se elégítsd ki őt, ha nincs kedved!

Hamar meglátod milyen az igazi énje.

2016. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem para, ha épp akkora lesz kívánós, mikor nekem megvan, ugyanis szerencsére én nagyon gyengén vérzek és egyáltalán nem vagyok rosszul, mármint nem görcsölök, meg ilyenek. Úgyhogy nálunk érvényes a jó katona vérben is harcol elv...
2016. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy már alkalmazod?

Nagyon helyes!

Bocsi, csak utólag olvastam végig!


Én egyáltalán nem elégítem ki a páromat menstruáció alatt, nálunk fair módon zajlik a dolog.

Nem szeretné azt, hogy ő kielégült legyen úgy, hogy én meg várjak, amíg elmúlik a vérzés.

2016. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kívánjuk egymást, csak az utóbbi időben belefáradtam, hogy sorozatosan "kivárnom kell", és azt nézni, mikor "lehet" szexelni. Az utóbbi pár hónapban neki piszok sok munkája összejött a magánéletében, amit mind munkaidő után tud csak lerendezni, és sok hét volt, mikor előre tudtam, hogy x napig biztosan nem fogunk szexelni, mert a b és c helyre megy nap nap után (nem pénzt keresni), mire pedig késő este haza esik, már csak aludni akar.

Ezt én úgy éltem meg, hogy én alkalmazkodom az ő életviteléhez, 100 %-ban. Mikor ehhez hozzá adódott, hogy a menzeszem elején viszont vígan elégítsem ki, az úgy már nekem sok volt.

2016. júl. 11. 23:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem kell(ene) magyarázkodnod amiatt, hogy miért nincs kedved szexelni a menzeszed alatt. Számomra - és szerencsére a férjem számára is - egyértelmű, hogy csak akkor csinálunk valamit, ha mindkettőnknek kedve van. Persze nem mondom, van az úgy, hogy egyikünk jobban kívánja a másikat, akkor nyilván igyekszünk egymást hangulatba hozni. De elfogadjuk, ha a másiknak nincs kedve, nem elvárás a másik felé.

Amikor megvan, akkor is ha van kedvünk szexelünk, vagy másként elégítjük ki egymást....kölcsönösen. Én könnyen elélvezek csiklóizgatásra, és/vagy popsiujjazástól is.

Szóval szerintem a hangsúly az egymásra figyelésen van. Nem dicsekekvésből mondom, de a párom mellett 6 év alatt szerintem vagy 1-vagy 2 alkalom volt, hogy nem volt orgazmusom.

28N

2016. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy egyébként egy nagyon normális pasiról van szó, aki mellett azt csinálok, amit akarok, soha, semmilyen módon nem becsmérelt még, nem tett félreérthető megjegyzéseket, és soha, semmilyen hülyeséggel nem esett nekem. (Nem pár hónapos kapcsolatról van szó azért.) Bármilyen problémát, nem tetszést felhozhatok, mindent meghallgat, és próbálunk dűlőre jutni, soha nem küldött el a fenébe semmivel.


Viszont én az első barátnője vagyok, előttem nem volt senkivel. Szexuális téren rengeteg, rengeteg dolgot meg kellett tanulnia, és meg kellett értenie a nőkről általában, rólam meg különösen.


Nálam már az is kicsapta a legelején a biztosítékot, hogy tisztában van vele, hogy rosszul vagyok, mégis arra kér, hogy elégítsem ki. Ez hónapok alatt például megváltozott úgy, hogy legelőször megkérdezte, hogy vagyok per pillanat, és ha mondtam, hogy nem görcsölök, akkor kért rá, hogy elégítsem ki.

Az élet egyéb területein nem egyoldalú, és egyáltalán nem önző. (Nem házi tündér pl., de szó nélkül neki áll ablakot mosni helyettem vagy függönyt feltenni.)


De azt is úgy kellett vele megértetnem, hogy nincs petting és orális szex sem úgy, hogy jaj de fáradt és de jó lenne akkor is, ha én is ugyanúgy ki vagyok éhezve, de nem képes kielégíteni, hanem csak "piszkál". Vagyis ő elélvez nekem köszönhetően, én pedig úgy maradok, mert a fáradtságtól csak babrál rajtam.

2016. júl. 11. 23:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a menstruációm első 2 napjára igaz főként, hogy nincsen kedvem szexelni, mert akkor szó szerint ömlik belőlem a vér, és a Cataflam tabletta is előkerül. A 4.-5. napban már csak pár csepp van, és a szex is jólesik. De ezt is úgy kell megértetnem a barátommal, hogy legyen szíves kivárni azt kb. 3 napot, ameddig kölcsönös örömszerzéssé válhatnak a dolgok.
2016. júl. 11. 23:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm szépen a válaszokat.
2016. júl. 12. 00:00
 10/10 icu75 ***** válasza:
78%
Hát én mindig ki szoktam elégíteni a páromat,de nálunk azért más a helyzet mivel egy héten 3-4x szoktunk szexelni,és a mensi alatt én nem vagyok rosszul,se görcs se hányinger,csak erős vérzés 4napig. Amúgy a párom nagyon figyelmes amikor szeretkezünk engem többször elélveztet mire ő egyszer elmegy,így hát kielégítetten,könnyű önzetlennek lenni. Nekem is nagyon rosszul esne ha a párom rendszeresen azt csinálná mint a tied,nem is szex szempontból hanem lelkileg.
2016. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!