Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőnek is úgy kell összekín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is úgy kell összekínlódnia a saját orgazmusát?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, nem tudom, de nekem ez nem jön magától. Feszült figyelemre, koncentrációra van szükségem ehhez, és így is csak lovaglóban megy. Valahogy nem úgy mozog bennem a pasim, sokszor nem is érzek semmit. Kb százszor mondtam neki, hogy csinálja, de amikor már kezdeném élvezni, mindig átkapcsol reszelő üzemmódba, és minden ihletem elszáll. Lovagló pózban is annyira kell koncentrálnom, hogy orgazmusom legyen, hogy sokszor úgy érzem inkább macera az egész. Valahogy nem érzem magam szexisnek se.

Ilyenkor mi van? Ezzel mit lehet kezdeni? Ötlet?



2016. júl. 12. 13:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld velem
2016. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Vannak dolgok amiért egy nőnek is meg kell dolgozni.
2016. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel a problémával. Nálam is ugyan ez van vele egyszerűen nem tudok elmenni hiába mondtam már neki többször hogy csinálja. Én általában inkább elintézem magamnak.
2016. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Önző a pasid. Ha nem lenne, úgy csinálná, hogy maximálisan elrepítsen egy másik világba. Mellesleg sok nőnek tanulnia kell az orgazmsut, ilyen téren ez nem meglepetés, de ha nem egy ilyen balekkal csinálnád, el is mennél rendesen.
2016. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A sablonossá és megszokottá vált szexuális együttlétek jellemzője amit leírtál...:S

Javaslom ezt megbeszélni a pároddal és előadni őszintén mert ez csak így megy!

Ha ez a része nem megy a szexuális együttléten ne is csodálkozz miért nem!

Szóval...beszélni...tenni érte...élvezni...Hajrá!

2016. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

A lényeg azon a szón van, amit sajnos mindenki elfelejtett már, ez a szó pedig a szerelem...


Ha van szerelem (nem kémiára meg hasonló hülyeségekre gondolok, ami az állatoknál van, hanem érzelemre) akkor már a gondolat elrepít egy másik világba.


Ha nincs szerelem, az a legnagyobb kib@s*z a másikkal szemben, aki talán tényleg szeretne... ...ebben az esetben vennetek kell egy műbránert és úgy mozgatni magatokban, ahogy nektek jólesik csajok... ...jaaa értem én egyedül lenni olyan snassz és nincs aki kifizesse a vacsorát, meg a mozit... :-)

2016. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6-os, nem minden nő ribizli..


Nagyon régóta együtt vagyunk, szeretem őt, a bizalom is maximálisan működik, de a szex az sajnos nem. Én már rengetegszer mondtam ezt neki. Nagyon sokszor beszéltünk róla. És mégse. Van hogy aktus közben is rászólok, hogy ez így nekem kellemetlen, próbáltam finoman irányítani, de egy darabig hallgat rám, aztán ahogy elkapja a hév, elfelejt mindent. Pedig olyan jó lenne egyszer tényleg átrepülni abba a másik világba.

Frigid nem vagyok, egyedül pillanatok alatt elmegyek.

2016. júl. 12. 14:11
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Keress olyan pasit, aki tud dugni!
2016. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem szerencsere sose voltak ilyen problemaim, mar eleg fiatalon felfedeztem a testemet. Te szerintem sokat gorcsolsz meg agyalsz, el kene magad emgedni. Mas pasikkal is ez van vagy csak a baratoddal?
2016. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam még más pasival. Nem görcsölök rá, száz éve együtt vagyunk, nincs okom izgulni :)
2016. júl. 12. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!