Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nimfománia vagy milyen betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfománia vagy milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Szó szerint mániákusan imádom a párom péniszét. Másé nem izgat, de az övének a közelemben KELL lennie! Csak megfogni vagy kényeztetni vagy betenni, csak érjen vele hozzám!

Nem lehet úgy feküdni, hogy ne érjen hozzám vagy ne fogjam! Rendesen rosszul vagyok (idegesség, nyugtalanság, remegés), ha nem engedi, mert leizzadt, beteg, fáradt vagy ilyesmi!

Annyira rossz érzés, mikor a végén kiveszi! Egész nap bennem lehetne, de nem lehet, belealvadna a vér!


Felkeressek ezzel pszichológust? Van olyan, hogy péniszfüggőség vagy pénisz-elválasztási sokk vagy mit tudom én?? :-D

Nem friss kapcsolat, mégse múlik! Sokszor mérgelődve eltol, mert pihenne munka vagy kaja után én pedig folyton felállítom! De masszíroznom kell, ha már odaadja!



2016. júl. 12. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

irigylem a párod..! :P

én a helyében örülnék neki és nem foglalkoznék azzal hogy ezzel orvoshoz fordulj. persze, ha neki ez túl sok, akkor valamit kezdeni kell ezzel, vagy párt kell cserélned.

36f

2016. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
2016. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Mázlista.
2016. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahogy az egyessel értek egyet. Egyszerűen imádod a párodat ,semmi több. Ez még nem beteges ,persze ,ha neki sok akkor jó megbeszélni.
2016. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!